„Bild“: M. Schumacheris ir „Mercedes“ susitarė (55)

logo 2009 Gruodžio 13 d. 09:57, ROC
Vokiečių „Bild“ šeštadienį paskelbė, kad Michaelis Schumacheris ir „Mercedes“ „Formulės-1“ komanda susitarė dėl sutarties. Tvirtinama, kad tai oficialiai bus patvirtinta jau kitą savaitę.
„Bild“ teigimu, pagal parengtą pasirašymui sutartį vokietis sugrįš į „Formulę-1“ vieneriems metams. Už tai jis, pranešama, turėtų gauti 7 mln. eurų (apie 24 mln. litų) atlyginimą.
Geltonajai spaudai priskiriamo „Bild“ pranešimo nepatvirtino nei „Mercedes“, nei M. Schumacherio atstovai. Visi jie atsisakė komentuoti vis garsesnius gandus.
Primename, kad M. Schumacheris iš „Formulės-1“ pasitraukė po 2006 m. sezono.

Komentarai (55)


Spain
| 2009 Gruodžio 15 d. 19:26
MSC niekad nebuvo Ferrari nuosavybe, todel ner ko stebetis kad jei gris tai ne i Ferrari. Rosas Brawnas juk irgi kai isejo tai buvo "oj isdave Ferrari, bla bla bla". Kiekvieno gero inzinieriaus svajone tureti nuosava komanda. ir dar laimincia. Taip kad lb viskas naturalu. Brawnas su MSC visada buvo komanda. Kaip kazkas minejo, nieko stebetino, kad db jie vel ranka rankon dirbtu. Jei MSC gristu.
dr._Lauda
| 2009 Gruodžio 14 d. 17:01
PR> neieskok pas prietranka logikos. Vartys bet ka ir belekaip, sneka bele pasneket, o paskui kaifuoja demesio sulaukes :)
PR
| 2009 Gruodžio 14 d. 16:34
1_P > F-1 nėra televizija. F-1 reklamuojasi įmonės, kurių klientai yra tik suaugę ir bent vidutines pajamas turintys žmonės. Ar paaugliai naudojasi bankais, aviakompanijomis, draudimo, investicijų, telekomunikacijų bendrovėmis ir t.t.? Būtent tokie ir yra pagrindiniai F-1 rėmėjai. Ar paaugliai gali sau leisti lankytis lenktynėse? Ar jie važinėja Ferrari ir Mersais? Ar paauglių rinkai skirti Jack Daniels, Martini, Johnnie Walker, Tag Heuer, naftos kompanijos ir t.t.? F-1 yra orientuota į vidutines ir aukštas pajamas gaunančius žmones ir būtent iš tokių susirenka didžiąją dalį pajamų. Paaugliai F-1 rinkai yra visiškai nereikšmingi. Taigi labai klysti teigdamas, kad F-1 yra organizuojama ant pacanų. Tai visgi ką Bernis veikė iki MS perėjimo į Ferrari? Kodėl tada nestatė visko ant raudonų, patrauklių, pinigingų ir greitų?
dr._Lauda
| 2009 Gruodžio 14 d. 16:30
1_Leila> nu jo, bet bare tai uzsidedi ir net zydra veliava pamojuoji :D nu jo genijai ferrari marketinge sedi - augina paauglius, kurie galbut taps turtingi ir pirks ju preke...reiketu jiems is mersu ka nors perviliot, tie gi protingiau daro - iskart i turtingus storus senukus orientuojasi :D pasikartosiu - pailsek ;)
ShumiForefer
| 2009 Gruodžio 14 d. 16:22
1_P > Nemanau,kad musu berniukai labai alpo uz raudonus,kai vaziavo Bergeris ir Alesi..taip pat,kaip uz Chicago Bulls,kai joje nebuvo Jordan & Co ar uz Yamaha,kol joje nepasirode Rossi..Juk norint padaryt ta marketinga ir limonus,reikia talento,reikia ypatingai gabaus sportininko,tada tai pasitvirtins.O jei tai pasitvirtins,tai ji pripazins ne tik kazkokie pacanai,bet ir patyre zmones,tokie kaip ir pats M.Jordan,L.Armstrong,gerbiantis Mihaeli,kaip sportininka,bei daugybe kitu izymybiu.Todel banda vien is pacanu niekada nebuvo ir but negali,juo labiau,kad siuolaikinis jaunimas nemegsta MS,nes ne su juo ir su jo pergalem uzaugo.Beje,marketinga dabar darys ne kiek is Mishos,kiek is tavo paraudonavusio ispaniukscio..tures progos irodyti..kas gi valdo? Marketingas-talenta,ar talentas-marketinga?Ir ,ar bus paskui tokia didele banda sirgaliu?
1_Protingas
| 2009 Gruodžio 14 d. 16:21
vet_Lauda > kai kurie paaugliaai užauga ir kai kurie gauna galimybę įgyvendinti vaikystės svajonę. Esu įsitikinęs, kad tie, kurie važinėja ferariais, bent jau pusė iš jų paaugliais buvę. kažkada... į lauką neisiu, bet iki tavo amžiaus dar nedaaugau, kad prie vairo kepurę dėčiausi....
dr._Lauda
| 2009 Gruodžio 14 d. 15:52
1_Leila> tai zinoma, Ferrari gi dazniausiai paaugliai ir perka LOL kas antras pacanas su scaglietti ar enzo vazineja :D gal tu pailsek geriau, kliedesiau... ir be kepures daugiau i lauka neik - salta :)
erektus
| 2009 Gruodžio 14 d. 11:02
1_Protingas
| 2009 Gruodžio 14 d. 10:03
PR > o dėl kokios komandos vaikučiai alpsta ir kokia komanda visą marketingą į F1 suvedę? Raudona, patrauklu, piniginga, greita - visiškai kitoks įvaizdis nei Tojotos - patikima, ekonomiška. Ar Mersų - senkukai, stori dėdės. Nežinau kodėl, bet jei pastebėsi visa televizija, komerciniai šou pastatyti ant paauglių. Manau dėl to, kad protas lengvai valdomas ir daro ką banda daro - taip piemenys sutverti. Patyrusio žmogaus nepriversi sekti paskui bandą. Va gal dėl to ir organizuoja viską ant pacanų.
hoksila
| 2009 Gruodžio 14 d. 09:04
nepratryskit tik, nejau tikrai tikit kad skaldys pergales vos gryzes? o jei spranda suskaus :( :D :D :D :D :D
×

F-1.lt pulsas