„Bild“: vargu ar M. Schumacheris išsilaikys kitais metais

„Bild“: vargu ar M. Schumacheris išsilaikys kitais metais
logo 2022 Rugpjūčio 03 d. 14:34, Pirelli

Sebastianas Vettelis neseniai paskelbė apie karjeros „Formulėje-1“ pabaigą 2022 metų gale. Bet labai tikėtina, kad pasaulio čempionatas kitais metais praras ne vieną, o abu vokiečius – Mickas Schumacheris neturi kontrakto 2023 m. sezonui ir pasilikti F-1 septyniskart pasaulio čempiono sūnui bus kur kas sunkiau nei daugeliui atrodo.

Pats Vettelis labai palaikė Micko perėjimą į „Aston Martin“, tačiau Sebo pastangos nepadėjo: komandos savininkas Lawrence'as Strollas pasirinko labiau patyrusį Fernando Alonso.

Vokiečių žurnalistas Felixas Gorneris, pasiremdamas savo šaltiniais, pasakojo: „Sebo pagalba nedavė rezultatų.. O tai reiškia, kad iš likusių variantų Mickui lieka tik „Haas“. Todėl jam labai svarbu išnaudoti likusias savaites deryboms, labai pasistengti kalbantis su dabartine jo komanda“.

Atrodytų, kad pratęsti kontraktą yra kur kas paprasčiau nei derantis pirmą kartą. Tačiau „Bild“ praneša, kad šiame kelyje atsirado labai rimtų kliūčių. Esme ne tik tame, kad „Haas“ vadovas Guentheris Steineris nuolat kritikuoja savąjį pilotą – toks yra koloritiško tiroliečio darbo stilius.

Esmė yra tame, kad Mickas iš esmės išbarstė „Ferrari“ ir jos vadovo Mattia Binotto asmeninį palaikymą. O tai yra labai rimta, nes jaunojo Schumacherio sutartis yra paremta „Ferrari“ palaikymu ir jo ryšiais su Maranello ekipa.

Savo giminaitį pabandė apginti ir Ralfas Schumacheris: „Jis jau yra amerikiečių komandoje, jis gerai važiuoja ir daro pažangą. Per paskutines savaites Mickas tapo kur kas stipresniu. Manau, kad šis bendradarbiavimas turi tęstis.

Nežinau, ką „Haas“ gali dar pasikviesti. Dabar rinkoje yra labai mažai patyrusių pilotų. O naujokams reikės labai ilgo adaptacijos kelio pratinantis prie šių automobilių, kai bandymai yra uždrausti“.

Yra teigiama, kad laisva vieta 2023 metams yra tik „Williams“ komandoje, kuri planuoja atsisakyti Nicholas'o Latifi paslaugų. Tačiau čia pagrindiniu kandidatu laikomas yra Nyckas.de Vriesas, kurį remia „Mercedes“.

Pagaliau teoriškai įmanomas ir variantas su „AlphaTauri“, bet jį ryžtingai atmetė „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko.

„Klausimas dėl Yuki Tsunodos ateities dar neišspręstas, - kalbėjo H. Marko. - Bet jis yra pirmasis mūsų kandidatų sąraše. Jokių pokalbių su Micku Schumacheriu nebuvo. Be to, jis yra „Ferrari“ jaunuolis“.

Jei Micko neliks „Formulės-1“ peletone, tai pasaulio čempionate nebus nė vieno sportininko iš Vokietijos.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2023 sezono taškai: 172
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2023 sezono taškai:
Komanda: Haas Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778