„Brawn“ ir „Virgin“ keliai išsiskirs? (14)

„Brawn“ ir „Virgin“ keliai išsiskirs?
logo 2009 Gegužės 23 d. 17:36, Brawn
Britų „The Times“ teigimu, „Brawn“ komandai nepavykus susitarti dėl didesnės apimties rėmimo sutarties su „Virgin“ kompanija, pastaroji pereis į kitos ekipos stovyklą.
Dienraščio tvirtinimu, korporacijos vadovas Richardas Bransonas jau derasi su „Ferrari“, „McLaren“, „Red Bull“ ir „Toro Rosso“ komandomis, o taip pat pietavo ir „Force India“ ekipos savininko Vijay Mallya jachtoje.
Pirmojo „Formulės-1“ čempionato etapo Australijoje metu sutartį su „Brawn“ pasirašiusi „Virgin“ komandą remia, manoma, labai maža pinigų suma. Teigiama, kad korporacijai reklama ant pergales skinančių bolidų iš pradžių kainavo vos 250 tūkst. svarų sterlingų už vienerias lenktynes.
„Brawn“ tikėjosi, kad „Virgin“ nuspręs įsipareigoti ilgam laikotarpiui ir tapti pagrindine komandos rėmėja, tačiau tokios viltys vis labiau mąžta. Su kiekviena ekipos pergale reklamos kaina ant jos bolidų kyla, o R. Bransono kompanija, panašu, nėra pasirengusi daug mokėti ir ieško pigiausio sprendimo.
Vis dėlto, „Virgin“ nusprendus palikti komandą, „Brawn“ vargu ar liktu pralaimėjusios vietoje. Viena vertus, ekipa, teigiama, turi net 20 potencialių rėmėjų, su kuriais vyksta derybos. Be to, R. Bransono išėjimas padėtų pritraukti daugiau smulkesnių partnerių, kurie kitu atveju bijotų likti užgožti vieno žinomiausių ir agresyviausių pasaulyje prekės ženklų.

Komentarai (14)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
V-power
| 05/24 13:38 Atsakyti
Nieko baisaus, kol brawn neras didesnio remejo uz virgin tol lygtais ju keliai neissiskirs, tai cia kaip ir abiems gerai yra
meshqz
| 05/23 18:42 Atsakyti
Galetu susukt makle su V.Mallya
Nuno
| 05/23 18:37 Atsakyti
La Form> visiska tiesa! Fry'us cia ir pasakojo - buvo kazkuriam saite platesnis komentaras :)
moderator La Form
| 05/23 18:30 Atsakyti
20 remeju? Si info turbut buvo paskleista is Fry'aus lupu. Nuo 12 pirkeju, perejo link 20 remeju.
Nuno
| 05/23 18:17 Atsakyti
reklamos kainos kyla tik besireklamuojanciu nera. krizes nera juk. prie f1 duru laukia simtai nauju komandu ir tukstanciai remeju. o su tokiom sumom bransonas ant normalios ekipos bolido nebent degtuku dezutes dydzio uzrasa uzsides
Rolle
| 05/23 18:08 Atsakyti
Slykstus dedas,ir pavadinimas klaikus Virgin.
Xtremez
| 05/23 17:59 Atsakyti
Brawn puikiai zino kad kita sezona nebebus tokio pranasumo kaip dabar.Taciau si sezona jie ta pranasuma dar tures iki 10-tuju lenktyniu tikrai, o gal ir iki galo.Todel svarbiausias ju tikslas pasiimti kiek imanoma daugiau pinigu kitiems ir dar kitiems metams, ir jie dabar augina potencialu reklamos ploto pirkeja ir bandys isspausti maksimaliai kiek tik imanoma.
mantiorasss
| 05/23 17:51 Atsakyti
grazios tos virgin pupytes :)))
rhcp
| 05/23 17:51 Atsakyti
Bransonas ir taip išlošė. Pažiūrėkit kiek jis dėmesio ir reklamos gauna, dar nieko nepadaręs :)
saryyys
| 05/23 17:47 Atsakyti
kurgi ne vieni laimi 100 kartu is eiles o virgin ir brawn gp turetu isiskirti kaskokia nesamone
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas