Brazilijos GP: penktadienio treniruotės Nr.1

logo 2014 Lapkričio 07 d. 15:44, Daimler
Pirmosiose Brazilijos „Grand Prix“ lenktynių treniruotėse tradiciškai greičiausi buvo „Mercedes“ komandos sportininkai.
Geriausią laiką užfiksavo antroje čempionato įskaitos vietoje žengiantis Nico Rosbergas. Jis vieną Interlagos trasos ratą įveikė per 1:12.764 sek.
Antras liko Lewisas Hamiltonas, komandos draugui nusileidęs 0.221 sek.
Puiki trečioji vieta atiteko jaunajam rusui Daniilui Kvyatui iš „Toro Rosso“ ekipos.
Ketvirtą vietą užėmė „Ferrari“ komandos lyderis Fernando Alonso, penktąją – Felipe Massa su „Williams“ bolidu.
Treniruotėse dalyvavo jauniausias peletono dalyvis Maxas Verstappenas. 17-metis olandas užėmė šeštąją poziciją.
Septintas liko praėjusiame etape pirmuosius taškus šį sezoną pelnęs Pastoras Maldonado su „Lotus“ bolidu. Aštuntas – Kimi Raikkonenas su „Ferrari“.
Devintąją poziciją užėmė Kevinas Magnussenas („McLaren“), o greičiausiųjų dešimtuką užbaigė Danielis Ricciardo („Red Bull“).
Treniruotėje dalyvavo iš viso trys pilotai, šiuo metu nelenktyniaujantys GP varžybose. Jau minėtas M. Verstappenas, Luizas Felipe Nasras („Williams“ – 12 vieta) bei Daniel Juncadella („Force India“ – 16 vieta).
Pilotai turėjo sunkumų dėl naujo Interlagos trasos asfalto – jie dažnai slidinėjo.
Greitojo rato dėl technikos gedimo nesugebėjo įveikti Jensonas Buttonas iš „McLaren“. Elektros problemų su „Sauber“ bolidu turėjo Estebanas Gutierrezas.