C. Abiteboulas: rezultatai patvirtina „Renault“ pažangą (7)

C. Abiteboulas: rezultatai patvirtina „Renault“ pažangą
logo Rugsėjo 27 d. 20:13, Renault Sport

Rusijoje „Renault“ komanda uždirbo 16 taškų ir sumažino atsilikimą Konstruktorių įskaitoje nuo „McLaren“ bei „Racing Point“ kovoje dėl trečiosios vietos. Ekipa tai laiko vienu iš pažangos požymių...

„Perėjęs prie kietųjų padangų rodžiau gerą tempą, bet apsirikau lenkdamas Oconą antrame posūkyje, dėl to gavau baudą, - kalbėjo 5-tas finišavęs Danielis Ricciadro. - Aš pats dėl to kaltas, nes užblokavau priekinius ratus. Bet man pavyko ištaisyti klaidą“.

Estebanas Oconas: „Perėjus prie kietųjų padangų, bolido elgesys pasikeitė - jį valdyti tapo sunkiau, trūko sukibimo, o ir balansas buvo prastesnis nei su minkštosiomis padangomis. Su jomis aš važiavau beveik M. Verstappeno tempu lenktynių pradžioje, todėl reikės išsiaiškinti, kas atsitiko“.

„Renault“ vadovas Cirylas Abiteboulas: „Šį savaitgalį komanda gerai padirbėjo ir uždirbo 16 taškų. Dar penktadienį rytą pamatėme, kad mes galėsime Sočyje pretenduoti į aukštas pozicijas. Visada norisi daugiau, tačiau prieš Danielį čia finišavo ketvertas su kur kas greitesnėmis mašinomis.

Mes žinojome, kad iš tų, kas startavo už pirmojo dešimtuko, kas nors galės tapti mums grėsme - jais tapo  C. Leclercas ir D. Kvyatas. Tačiau Danieliui pavyko puikiai atsiplėšti nuo Charleso, kad jis galėtų niveliuoti gautą 5 sek. baudą, kurią mes gavome, kai nutarėme pilotus apkeisti pozicijomis 2 posūkyje ir tokiu būdu sumažinti laiko praradimus paskui S. Vettelį.

Estebanas turėjo bėdų su sukibimu, bet šauniai gynėsi nuo Kvyato daugiau nei 20 ratų. Mes išvažiuojame iš Sočio, savo aktyve jau turėdami 99 taškus po dešimties lenktynių - tai daugiau, nei mes uždirbome pernai per visą sezoną. Toks rezultatas demonstruoja nemenką ekipos pažangą. Mes esame arčiau pagrindinių konkurentų nei bet kada ir tikimės aštrios kovos iki pat sezono pabaigos“.


Komentarai (7)
Lexxus
IP: 9f791a5 | 09/27 21:34 Atsakyti
Matėsi, kad su kietom padangom ne kažką, ypač Oconui.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas