C. Carey‘us: „Formulė-1“ ir toliau pasiliks glamūrinė (7)

C. Carey‘us: „Formulė-1“ ir toliau pasiliks glamūrinė
logo Vasario 09 d. 18:25, FIA

„Formulės-1“ vykdomasis direktorius Chase Carey‘us leido suprasti, kad jo vadovavimo metu F-1 pasaulio čempionatas netaps mažiau glamūriniu ir simpatiškos merginos niekur neišnyks. Jo žodžiais, asmeniškai jis būtų išsaugojęs starto rikiuotės merginas, todėl, kad jam ši idėja visuomet patiko, tačiau jam teko skaitytis su kitų akcininkų ir sirgalių nuomone.

„Manau, kad reakcija atsisakius merginų buvo tokia, kokios mes ir tikėjomės, - sakė C. Carey‘us. – Yra žmonių, kurie į tai žiūri pozityviai, bet yra ir tokių, kuriems tai kelia susirūpinimą. Nenuostabu, kad daugelis sirgalių su dideliu stažu tai laiko šio sporto dalimi ir aš gerbiu jų požiūrį.

Iš tikrųjų, jei viskas priklausytų vien nuo manęs, tai man šios merginos patinka. Bet sprendimas buvo priimtas ne dėl manęs, o dėl sirgalių. Mes išsiaiškinome, kad gana didelis procentas sirgalių laiko šią tradiciją... nežinau, manau, kad žodis „įžeidžiančia“ – būtų per stipriai pasakyta, bet tai yra susiję su moterų eksploatacija arba mano, kad tai neatitinka to pasaulio, kuriame mes šiandien gyvename. Asmeniškai aš turiu daugiau bendro su tuo, kad ši tradicija pilnai tenkina ir aš pripažįstu, kad daugelis merginų didžiavosi savo darbu – manau, kad tai buvo šaunu. Bet aš taip pat sutinku, jei daugelis žmonių mano, kad ši tradicija paseno ir neįsipaišo į šiandieninę „Formulę-1“ ir į tai reikia atkreipti dėmesį. Skaičius tų, kurie aistringai palaikė šią tradiciją, buvo kur kas mažesnis.

Bet mes esame pasirengę palaikyti sporto glamūrinius aspektus ir simpatiškos merginos lenktynėse toliau bus. Manau, kad tai yra gyvenimo dalis ir tai daro mūsų sportą ypatingu. „Formulė-1“ yra glamūras ir kažkokia mįslė. Bet, manau, kad čempionatas turi nuolat vystytis. Akivaizdu, kad šiandieninis pasaulis kitaip reaguoja į dirgiklius lyginant su situacija prieš 10-12 metų.

Yra dalykų, kurie dar vakar atrodė teisingi, bet šiandien jie jau stabdo vystymąsi. Reikia judėti į priekį ir gerbti žmonių nuomonę...“

Komentarai (7)


rimtas7
| Vasario 10 d. 12:23
Klepsidra
| Vasario 10 d. 08:08

Suprastejo formule?

Man suprastėjo po 2006. Nėra atskirų padangų gamintojų, varikliai vos 4/3 per sezoną ir t.t - nesamonė. O ką turim? Kovota ir toliau tos pačios dvi komandos stipriausios kaip ir 2006.
dede seimas
| Vasario 10 d. 09:13
naturalu, kad dabar bus vaikai kurie tarp vaiku skleis, kad buvo f1 ir taip populiarins. O ka gali mergina papasakot ir kam? jei pasakos kitai blondinei tai naudos bus nedaug vistiek... o dedukui kai pasakos jis tik apie jos klyna tegalvos tai ne ka ir atsimins
Klepsidra
| Vasario 10 d. 08:08
rimtas7
| Vasario 09 d. 20:46

Demokratiškas valdymas... Kažkada visi keikė Elestoną, kad laikas išeit jam, reikia naujovių, o dabar turit tas naujoves.

Suprastejo formule?
Black_Death
| Vasario 10 d. 01:09
pikta ir nesuprantu, kaip jie masto "žodis „įžeidžiančia“ – būtų per stipriai pasakyta, bet tai yra susiję su moterų eksploatacija" manekenė moteris, mechanikas ar ugniagesys vyras vienodai parsiduota/ eksplotuojami už pinigus.kol yra norinčių ir darančių savo noru, kokios dar lygios teisės ir t.t.
Asmeninė nuomonė nebūtinai turi sutapti su kitų nuomone ir reikia ją gerbti, bet tas pasakytina tik apie žmones ne apie debilus ir pydakus
darius greitai
| Vasario 10 d. 00:14
prisileiskim geriau usuotu ir sijonuotu, taip kaip padare eurovizija. Bus krutai.
Camicasee
| Vasario 09 d. 21:00
Nesuprantu, kokia sirgaliu apklausa galėjo nubalsuot, kad nereikia merginų. Įtariu daryta bendra apklausa įskaitant žmones kurie F1 net nežiūri...
rimtas7
| Vasario 09 d. 20:46
Demokratiškas valdymas... Kažkada visi keikė Elestoną, kad laikas išeit jam, reikia naujovių, o dabar turit tas naujoves.