C. Horneris: dabar Monako neįtrauktų į tvarkaraštį

C. Horneris: dabar Monako neįtrauktų į tvarkaraštį
logo 2022 Gegužės 12 d. 11:49, shutterstock.com nuotr.

Šiais metais baigiasi kontraktas Monako GP etapui rengti. Ir nors derybos vyksta ir sutartis greičiausiai bus pratęsta, daugelis ekspertų mano, kad šio etapo organizatoriai turi atlikti daug pakeitimų, kad lenktynės žengtų koja kojon su dabartimi.

Red Bull“ vadovas Christianas Horneris: „Neįmanoma įsivaizduoti „Formulės-1“ be Monako, tai tarsi perlas mūsų sporto karūnoje. Bet laikui bėgant, viskas privalo vystytis. Juk žinote, kaip atsargiai žiūrima į tradicijas tenise, bet jie kaskart modernėja – atsiranda aikštynai po stogu ir pan.

Manau, kad ir Monakas privalo keistis kartu su sportu. Jei trasa Monake būtų nauja, ji pretenduotų į vietą tvarkaraštyje ir jie pasakytų: „Mes mokėsime mažiausiai už visus, bet pas mus yra neįmanoma aplenkti varžovo“, tai joks F-1 bosas niekada neįtrauktų šio etapo į tvarkaraštį.

Mes esame pasiruošę susitaikyti su Monako trūkumais dėl šio paveldo istorinio palikimo. Bet manau, kad jie irgi privalo vystytis. Stovėdami vietoje, jūs ritatės atgal – tai susiję su visais mūsų sporto aspektais“.

Lenktynės vyksta Monte Karlo miesto gatvėmis
Trasa: Lenktynės vyksta Monte Karlo miesto gatvėmis (Monako GP)
Ilgis: 3,340 km Ratų skaičius: 78
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621