C. Horneris dėl „Red Bull“ rezultatų kvalifikacijoje kaltina Y. Tsunodą

C. Horneris dėl „Red Bull“ rezultatų kvalifikacijoje kaltina Y. Tsunodą
logo 2021 Lapkričio 07 d. 01:21, Red Bull Content Pool

„Red Bull“ vadovas Christianas Horneris pareiškė, kad dėl prastesnių nei tikėtasi komandos rezultatų Meksikoje surengtoje F-1 kvalifikacijoje kaltas „AlphaTauri“ pilotas Yuki Tsunoda.

„Nukentėjome nuo Tsunodos“, - po svarbiausių šeštadienio važiavimų sakė britas.

Kvalifikacijos pabaigoje „Red Bull“ pilotai Sergio Perezas ir Maxas Verstappenas, įveikdami greituosius ratus, minėtąjį Y. Tsunodą pavijo vienuoliktame trasos posūkyje. Japonas akimirkai atsidūrė už trasos ribų. Jam iš paskos pasekė S. Perezas. Reaguodamas į įvykius priekyje, tempą sumažino M. Verstappenas.

„Po velnių. Kas po velnių ką tik nutiko priešais mane? Neįtikėtina. Kvailas idiotas“, - rado ryšiu pyktį išliejo M. Verstappenas.

C. Hornerio teigimu, jei ne Y. Tsunoda, abu „Red Bull“ lenktynininkai būtų užfiksavę geresnius rezultatus.

„Abu mūsų sportininkai įveikinėjo savo greituosius ratus. Maxas buvo dviem su puse dešimtosiomis greitesnis. O Checo, jei neklystu, buvo beveik dviem dešimtosiomis greitesnis. Nesuprantu kodėl Tsunoda važiavo taip lėtai toje trasos dalyje.“

„Gaila, jog taip nutiko, nes tai palietė abu mūsų komandos lenktynininkus. Jie abu yra nepatenkinti. Bet mes pradėsime iš antrosios startinės eilės ir galime gerai pasirodyti lenktynėse.“

C. Horneris antrino M. Verstappenui, jog atlikti darbai prie galinio bolido sparno neturėjo įtakos greičiui kvalifikacijoje.

„Mes pastebėjome šį bei tą dar paskutinės treniruotės metu. Tad pasirūpinome galinių sparnų apsauga. Tai padarėme saugumo sumetimais, nieko daugiau. Nebuvo nieko, kas galėjo turėti įtakos mūsų pajėgumui.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas