C. Horneris: „Liberty Media“ norėtų matyti lenktynes Londone (1)

C. Horneris: „Liberty Media“ norėtų matyti lenktynes Londone
logo 2018 Liepos 05 d. 11:39, Mercedes

Red Bull“ ekipos vadovas Christianas Horneris yra įsitikinęs, kad „Liberty Media“ norėtų matyti lenktynes Londone.

Tokioms kalboms yra nemažai pagrindo. Silverstouno GP 2019-aisiais gali būti paskutinės F-1 lenktynės šioje trasoje. Nors sutartis baigiasi po 2019-ųjų, kol kas nėra nieko užsimenama apie sutarties pratęsimą.

„Manau, kad Silverstounas yra Britanijos motorsporto namai. Tai yra puiki trasa, o jos pasiekiamumas dabar yra labai geras. Man atrodo, kad šiais metais ir vėl yra išparduoti visi bilietai.

Šį savaitgalį, panašu, BRDC (Silverstouno savininkai, aut.)ir „Liberty“ dirba kartu, yra pozityvūs dėl fanų įtraukimo.

Manau, kad yra didelis noras iš „Liberty“ pusės matyti lenktynes Londone. Idealiame pasaulyje galėtume turėti abejas lenktynes – Silverstouno GP bei gatvės lenktynes Londone. Žinoma, konkurencija kalendoriuje yra milžiniška. Būtų sunku turėti dvejas lenktynes Britanijoje“, - kalbėjo C. Horneris.

C. Horneris buvo paklaustas, ar Londono GP yra realistiškas variantas.

„Su „Liberty“, manau, kad yra realistiškas. Žiūrint į jų diskusijas su Majamiu, jie žiūri į skirtingus tipus, skirtingus modelius. Tad kodėl gi nėra įmanomos lenktynės Londone vienais metais? Po to gal Paryžiuje?

Galima sukurti labai gerų trasų. Vienos geriausių trasų sezone yra gatvės lenktynės“, - pridėjo C. Horneris.

Komentarai (1)


Hayabusa
| 2018 Liepos 05 d. 13:52
ne tik lenktyniu kiekis apsprendzia F1 populiaruma...bilietu parduos daugiau ir uzdirbs irgi gal daugiau pradzioje, bet... reikia kad butu idomios varzybos. Sis sezonas bent jau kazkiek idomesnis, nes net keletas pilotu gali lipti ir lipa ant No 1 laipto, bet visgi - reikia dar keletos pakeitimu, kad butu daugiau strategijos ir galimybiu. Taipogi noretusi, kad pilotai galetu spausti ir lenktyniauti visa varzybu laika, o ne tam tikrais etapais, o kita laika taupytu kura, padangas, variklius....
×

F-1.lt pulsas