C. Horneris: mes siūlėme D. Ricciardo kosminius pinigus

C. Horneris: mes siūlėme D. Ricciardo kosminius pinigus
logo 2022 Balandžio 02 d. 17:24, Pexels

Prieš Australijos GP etapą „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris bendravo su šios šalies žurnalistais ir eilinį kartą turėjo atsakyti į klausimą apie tai, kodėl Australijoje gimęs Danielis Ricciardo 2018 m. pabaigoje išėjo iš „Red Bull“.

Christiano Hornerio žodžiais, esmė buvo ne atlyginimo dydyje, kurį pasiūlė „Renault“, kadangi „Red Bull“ buvo pasirengę jam mokėti ne mažiau pinigų.

„Danielis negalėjo net pagalvoti apie Maxo pranašumą ir tikrai nenorėjo būti pilotu „numeris du“, - aiškino C. Horneris. - Mes pateikėme jam pasiūlymą ir pinigai buvo iš tiesų kosminiai.

Jis tada labai pesimistiškai žiūrėjo į „Honda“ jėgos agregatus, netikėjo, kad su jais įmanoma nugalėti. Kartu mes jį laikėme puikiu pilotu ir tada gailėjomės, kad jis išėjo.

Gaila, bet jo išėjimas neatnešė laukiamo rezultato. Danielis yra labai talentingas ir kartu yra labai stipri asmenybė. Bet dabar jis vėl turi labai stiprų komandos partnerį – Lando Norrisą. Pastarasis dažnai būna greitesnis, o dėl to Danieliui yra labai sunku“.

Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2024 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 34 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332