C. Horneris paneigė gandus dėl galimo M. Verstappeno išvykimo

C. Horneris paneigė gandus dėl galimo M. Verstappeno išvykimo
logo 2019 Liepos 06 d. 19:22, Red Bull Content Pool / Getty Images

Prieš savaitę pergalę „Red Bull Ring“ trasoje iškovojęs Maxas Verstappenas kitą sezoną ir toliau turėtų pilotuoti „Red Bull“ bolidą.

Žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad jaunasis olandas savo kontrakte turi numatytų sąlygų, kurios jau po šio sezono leistų jam persėsti į „Mercedes“ arba „Ferrari“, tačiau šiuos gandus paneigė pats „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris.

Britas, bendraudamas su „Sky Sports“, atskleidė, jog M. Verstappenas kitą sezoną ir toliau gins „Red Bull“ garbę, o perėjimas į kitą komandą įmanomas nebent 2021 metų sezone.

„Mes esame patenkinti Maxu, o jis patenkintas komandos darbu. Nematau priežasčių, kodėl kitą sezoną kažkas turėtų keistis. Labiau verta kalbėti apie 2021 metus, kuomet baigiasi mūsų sutartis, o ne apie kitą sezoną.

Girdėjau kalbas, jog Maxas turi tam tikrų sąlygų kontrakte, tačiau tai nėra tiesa. Šiuo sezono metu girdime labai daug spekuliacijų.

Girdime daug gandų apie Maxą, tačiau visa tai tėra klaidinga informacija. Jis yra labai laimingas bei tiki šiuo projektu, o pergalė (Austrijoje - aut. past.) tik patvirtina tai“, - apie savo komandos piloto ateitį kalbėjo C. Horneris.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas