C. Horneris: „Red Bull“ neturi tikslo šiemet iškovoti tam tikrą kiekį pergalių

C. Horneris: „Red Bull“ neturi tikslo šiemet iškovoti tam tikrą kiekį pergalių
logo Balandžio 15 d. 23:23, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko dar prieš prasidedant sezonui sakė, komanda šiemet iškovos penkias arba daugiau pergalių. Tačiau ekipos vadovas Christianas Horneris neigia, kad komanda turi tikslą šiemet iškovoti tam tikrą pergalių skaičių.

„Visi žinome, kad Helmutas yra optimistas. Tiesa ta, kad mes neturime tikslo iškovoti tam tikro pergalių skaičiaus. Mūsų tikslas yra sumažinti atsilikimą nuo lyderių“, - sakė C. Horneris.

„Kol kas viskas ką mes galime padaryti, tai iškovoti kuo daugiau taškų. Žinoma, kaip ir visi kiti, mes norime tapti konkurencingais kaip įmanoma greičiau.“

Per pirmas trejas sezono lenktynes Pierre‘ui Gasly sunkiai sekėsi prilygti komandos draugui Maxui Verstappenui. Atvykus į Kiniją pasklido gandai, kad prancūzą dar šiemet komandoje gali pakeisti „Toro Rosso“ pilotas Daniilas Kvyatas. Tačiau C. Hornerio teigimu, P. Gasly su kiekvienu etapu vis geriau sekasi.

„Matėme, kad paskutinis lenktynių savaitgalis Pierre‘ui buvo geresnis, nors jis dar ir nesijaučia bolide taip patogiai kaip norėtų. Savo vairavimo stilių jis bando adaptuoti prie mūsų bolido. Progresas pastebimas. Paskutinėse lenktynėse jis užfiksavo greičiausią rato įveikimo laiką. Tikiuosi, kad tai jam suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.“

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas