C. Horneris užsistojo „Liberty“ po N. Laudos kritikos

C. Horneris užsistojo „Liberty“ po N. Laudos kritikos
logo 2017 Lapkričio 15 d. 06:00, Getty Images / Red Bull Content Pool

„Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris „Mercedes“ nevykdomojo direktoriaus Niki Lauda kritiką „Liberty Media“ atžvilgiu pavadino nekonstruktyvia.

Niki Lauda anksčiau yra pareiškęs, kad jis susirūpinęs „Formulės-1“ ateitimi. Lauda pažymėjo, kad kol kas nemato, kad „Formulė-1“ su naujaisiais savininkais vystosi teisinga linkme.

„Aš manau, kad Niki komentarai buvo truputį nepamatuoti ir nesąžiningi, - pareiškė Horneris, paklaustas, ar jis palaiko Laudos nuomonę. – „Formulė-1“ pasamdė tokius puikius specialistus kaip Rossas Brawnas, kuris aplink save subūrė tikrą komandą. Ir ši komanda dabar atlieka esminę analizę.

Anksčiau priimant sprendimus dažnai būdavo kertama iš peties. Gali būti, kad viskas vyksta ne taip greitai,  kaip mėgsta Lauda, bet manau, kad požiūris, kurį jie pasirinko, yra teisingas.

Nesąžininga jų kaltinti, kadangi jie dirba tik 9 mėnesiai ir jie dar iki galo neparodė savo plano. Reikia laiko, norint suprasti šį verslą, atlikti analizę ir tik po to parodyti, kaip atrodys „Formulės-1“ ateitis“.

2017 metais prizinių pinigų suma sumažėjo 13 proc. – nuo 316 mln. dolerių iki 273 mln. Šis sumažėjimas aiškinamas investicijų augimu, kurias padarė „Liberty“ į sporto vystymą, tačiau kai kurių komandų vadovai dėl to smarkiai susirūpino.

Horneris mano, kad čempionato dalyviams reikia palaukti, kadangi investicijos ateityje duos naudą visiems.

„Efektas būtų buvęs lygiai toks pats, ar būtų atėjusi „Liberty Media“, ar ne, - sakė „Red Bull“ vadovas. – Tokios yra aplinkybės. Akivaizdu, kad jie kuria infrastruktūrą, jie investuoja į verslą, tai paprasčiausiai visai kitas modelis. Anksčiau buvo labai maža struktūra su Bernie Ecclestone ir keliais jo padėjėjais.

Dabar jie surinko visą marketingo komandą, jie sukūrė visą šio verslo struktūrą, o dėl to, žinoma, padidėjo išlaidos. Bet jei jūs nevystote verslo ir neinvestuojate į jį, tai jūs negausite ir pelno.

Pasaulis juda labai greitai ir svarbu, kad „Formulė-1“ sukurtų savąją struktūrą. Beje, „Red Bull“ neturi jokių problemų su tuo, ką jie daro. Mes su įdomumu pažiūrėsime, kokie yra jų planai po 2021 metų“.

Komentarai (0)


×