C.Klieno rezultatai neįtikino „Red Bull“

C.Klieno rezultatai neįtikino „Red Bull“
logo 2005 Kovo 21 d. 18:39, Red Bull
Geras Christiano Klieno pasirodymas pirmosiose dvejose „Formulės-1“ čempionato lenktynėse kol kas neįtikino „Red Bull“ komandos jo pajėgumu ir ši toliau svarsto galimybę suteikti progą lenktyniauti Vitantonio Liuzzi.
Austras pirmosiose sezono lenktynėse Australijoje užėmė 7-ąją vietą, o antrosiose Malaizijoje finišavo 8-as. Sepange C.Klienas kvalifikacijoje įveikė labiau patyrusį komandos draugą D.Coulthardą.
„Anksčiau buvo nuspręsta, kad C.Klienas lenktyniaus pirmosiose trejose lenktynėse. Po to jo pasirodymas bus ištirtas. Mes įvertinsime pajėgumą ilgose distancijose ir kvalifikacijoje. Tai bus labai nuodugnus ir sunkus darbas“, – pareiškė „Red Bull“ patarėjas Helmutas Marko.
„Turime metinę sutartį su Coulthardu bei ilgalaikius susitarimus su kitais dviem pilotais – Klienu ir Liuzzi. Nenorime prarasti pastarojo, nes jis irgi yra greitas pilotas – pavyzdžiui, buvo greičiausias penktadienio treniruotėse Melburne. Nenoriu nuvertinti Klieno pasiekimų, sukeisdamas pilotus, tačiau manau, kad turime suteikti progą ir Liuzzi“, – pridūrė gėrimų gamintojo atstovas.
Tuo tarpu pats C.Klienas mano, kad jo pasiekimų turėtų užtekti pajėgumo įrodymui.
„Buvau greitesnis už Coulthardą kvalifikacijoje ir nepridariau klaidų. Nematau jokio logiško paaiškinimo, kodėl turėčiau būti pakeistas“, – pareiškė lenktynininkas.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0