C. Leclercas: kas padėtų man kovoti Kanadoje

C. Leclercas: kas padėtų man kovoti Kanadoje
logo 2022 Birželio 19 d. 18:55, Ferrari

Pasikeitęs jėgainę Kanadoje ir viršijęs per sezoną nustatytų jėgos agregatų komponentų skaičių, „Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas gavo baudą ir startuos Monrealyje iš 19-tos vietos – paskui jį startuos tik Yuki Tsunoda, gavęs analogišką baudą.

Pasak monakiečio, Gilleso Villeneuve'o vardo autodrome galima lenkti varžovą, todėl tai nėra pati blogiausia trasa veržtis per peletoną aukštyn.

„Negali žinoti, ar pavyks mums sekmadienį ar ne, - prieš lenktynes kalbėjo C. Leclercas. - Penktadienį mes daug ką tikrinome ir pasirodė, kad lenkti čia yra sudėtingiau nei mes galvojome iš anksto. Bet apskritai, mūsų bolidas yra pakankamai greitas.

Jei protingai dirbsime su taktika, panaudodami operatyvinę erdvę – manau, kad pavyktų prisikasti iki ketvirtos vietos ar kažkur tame rajone. Tai yra mūsų tikslas, bet tam reikės daug pastangų. Padarysime, kas įmanoma“.

Vertindamas savo partnerio Carloso Sainzo šansus, kuris startuos trečias, Leclercas pridūrė: „Tikiuosi, kad jis sugebės nugalėti. Jei jau man nepavyksta, tai Carlosas yra pirmasis, kurį aš noriu matyti ant podiumo. Sainzui tai būtų labai šaunu. Visą savaitgalį Kanadoje jis buvo labai greitas, visiškai arti Maxo Verstappeno.

Tikiuosi, kad jei lenktynių pabaigoje pasirodytų saugos automobilis, tai esant nedidelei sėkmei aš irgi galėčiau įsijungti į kovą dėl pergalės. Nors, žinoma, tai yra labai optimistinis scenarijus“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 120
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066