C. Leclercas: neabejoju, kad „Mercedes“ ir „Red Bull“ pilotai šeštadienį bus labai greiti (3)

C. Leclercas: neabejoju, kad „Mercedes“ ir „Red Bull“ pilotai šeštadienį bus labai greiti
logo 2019 Rugpjūčio 31 d. 00:20, Ferrari

Penktadienį po trumpų vasaros atostogų atsinaujino „Formulės-1“ sezonas, o Belgijos Spa trasoje įvyko pirmosios dvi laisvosios treniruotės.

Jose itin sėkmingai pasirodė abu „Ferrari“ pilotai - Sebastianas Vettelis buvo greičiausias pirmojoje treniruotėje, o antrojoje greičiausią ratą nuvažiavo Charlesas Leclercas.

Nors po penktadienio atrodo, kad šių lenktynių favorite galima laikyti „Ferrari“ komandą, C. Leclercas neabejoja, kad tiek „Mercedes“, tiek „Red Bull“ pilotai šeštadienį bus kur kas greitesni.

„Mums tai buvo gera pirmoji diena po vasaros atostogų, bet neabejoju, kad „Mercedes“ ir „Red Bull“ pilotai šeštadienį bus labai greiti.

Turime ir toliau dirbti, tačiau tai buvo pozityvi diena mums. Ilgose distancijose bolidas dar nedirba taip, kaip norėtume, tačiau panašu, kad esame labai pajėgūs važiuojant vieną greitą ratą.

Netikiu „Mercedes“ komandos kalbomis, kad jie nėra pajėgūs šį savaitgalį kovoti su mumis. Panašias kalbas penktadieniais girdėjome jau ne kartą, tačiau po to jie parodo savo tikrąjį greitį ir, dažniausiai, būna priekyje“, - po penktadienio važiavimų sakė C. Leclercas.

Komentarai (3)


RBR
| 2019 Rugpjūčio 31 d. 11:47
Kad mersai tikrai atsuks naujus variklius net neabejoju. Bet būtų labai nekas jei tai padarius niekas jų nebematyti. Ne kartą jau yra buvę, kad paskutinė Mercedes motoru versija užmušdavo cempionata
tribeca
| 2019 Rugpjūčio 31 d. 11:07
Jiems laikas galvoti ne apie kova su Mercedes, o kaip buti neaplenktiems Red Bull, kuriu jau (turbut) nebe vienas automobilis vaziuos.
LewisDNF
| 2019 Rugpjūčio 31 d. 10:20
Na treniruotėse ir nėra ko plesytis :)) ka dažniausiai daro Ferrari, penktadienio čempionai :D
×

F-1.lt pulsas