C. Leclercas: nebandėme tyčia sutrukdyti varžovams

C. Leclercas: nebandėme tyčia sutrukdyti varžovams
logo 2019 Rugsėjo 07 d. 19:55, Ferrari

„Pole“ poziciją Italijoje vykusioje kvalifikacijoje iškovojęs Charlesas Leclercas neigia, kad „Ferrari“ tyčia bandė varžovams sutrukdyti įveikti antrą greitą ratą.

Važiavimų pabaigoje laiku finišo liniją kirto tik du pilotai - C. Leclercas ir Carlosas Sainzas. Likusiem sportininkams nepavyko įveikti antro greito rato.

C. Leclerco teigimu, „Ferrari“ nebandė tyčia sutrukdyti varžovams. Anot sportininko, chaosas kvalifikacijos pabaigoje kilo dėl kitų sportininkų, kurie norėjo atsidurti už varžovų ir pasinaudoti oro maišu.

„Tai buvo ypatinga kvalifikacija. Mes tikrai to nedarėme tyčia. Žinoma, Sebas turėjo progą iškovoti „pole“. Mes nenorėjome aukoti vieno bolido dėl kito. Tad tai buvo sudėtinga situacija“, - pasakojo C. Leclercas.

„Tokių situacijų tikrai netūrėtų būti. Ypač įveikus antrąją posūkį.  Bolidai negali važiuoti 20 km/h greičiu vienas šalia kito. Mes negalėjome jų aplenkti. Manau, kad daugelis norėjo lenkti, bet neturėjo galimybės to padaryti. Būtent dėl to kilo tokia betvarkė ir kiti nespėjo laiku kirsti finišo linijos.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794