C. Leclercas: negaliu slėpti nusivylimo (2)

C. Leclercas: negaliu slėpti nusivylimo
logo Liepos 04 d. 14:41, Ferrari

Charlesas Leclercas ir toliau išgyvena tiesiog tragišką sezono atkarpą.

Ferrari“ pilotas sekmadienį vykusiose Didžios Britanijos GP lenktynėse jau beveik turėjo pergalę savo kišenėje, tačiau dėl pačioje pabaigoje trasoje pasirodžiusio saugos automobilio nesugėbėjo net užlipti ant podiumo.

Monakiečio komanda nusprendė nekviesti jo į techninio aptarnavimo zoną pasikeisti padangų, nors tai padarė tiek C. Leclerco komandos draugas Carlosas Sainzas, tiek kiti pilotai.

Visa tai lėmė, kad bÅ«tent C. Sainzas iškovojo pirmąją karjeros pergalę, o Sergio Perezas ir Lewisas Hamiltonas nustÅ«mė C. Leclercą net į ketvirtąją vietą.

Po finišo monakietis sveikino komandos draugą su pergale, tačiau neslėpė apmaudo dėl susiklosčiusios situacijos.

„Paskutinė lenktynių dalis mums susiklostė tragiškai. Visų lenktynių metu buvome labai greiti, nepaisant kontakto su Sergio Perezu pirmajame rate, po kurio maniau, kad lenktynės yra baigtos.

Atrodė, kad artėjame prie pergalės, tačiau lenktynių pabaigoje trasoje pasirodžius saugos automobiliui komanda nusprendė padangas keisti ne man, o Sainzui. Kaip paaiškėjo vėliau, man tai kainavo labai brangiai.

Iš kitos pusės, tai nuostabi diena Carlosui, kuris išpildė savo vaikystės svajonę. Vis tik aš negaliu slėpti nusivylimo iš savo pusės“, – po lenktynių Silverstoune kalbėjo C. Leclercas.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 334
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Charlesas Leclercas
Pilotas: Charlesas Leclercas 2022 sezono taškai: 178
Komanda: Ferrari Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
RBR
IP: 4a3a9d2 | 07/04 16:41 Atsakyti
YZF
07/04 16:36

Man keista kodel Ferrari nenorejo sugaisti papildomas ~5-10sec ir pakeisti jam priekini sparna. Per likusius ~20 ratu jis tikrai ta skirtuma butu atsiloses nes greicio turejo.

Kad jis ir su tokiu sparnu greiciausiai is visu vaziavo :D cia jam karma sugryzo, kad pradzioje i Pereza trenkesi:)
YZF
IP: 20135ae | 07/04 16:36 Atsakyti
Man keista kodel Ferrari nenorejo sugaisti papildomas ~5-10sec ir pakeisti jam priekini sparna. Per likusius ~20 ratu jis tikrai ta skirtuma butu atsiloses nes greicio turejo.
×

TOP naujienos