C. Leclercas prieš Japonijos GP prisiminė J. Bianchį

C. Leclercas prieš Japonijos GP prisiminė J. Bianchį
logo 2019 Spalio 10 d. 17:30, Ferrari

Artėjantį savaitgalį „Formulės-1“ lenktynininkai savo jėgas išbandys Suzukos trasoje, kurią dauguma fanų bei pilotų prisimena ir ne iš pačios geriausios pusės.

Būtent čia 2014 metais kraupią avariją lenktynių metu patyrė Jules Bianchi, kurio gyvybė užgeso po devynių mėnesių praleistų komoje.

Šis incidentas itin palietė dabartinį „Ferrari“ lenktynininką Charlesą Leclercą, kadangi J. Bianchi buvo jo krikštatėvis. Jaunasis monakietis prieš etapą Japonijoje teigė, kad savaitgalį jis bus itin motyvuotas.

„Man tai visuomet bus ypatinga trasa, o dar labiau būsiu motyvuotas dėl Juleso. Man, kaip ir bet kuriam kitam F-1 pasaulio žmogui, tikrai nėra lengva čia sugrįžti po to, kas nutiko“, - kalbėjo C. Leclercas.

Vis tik jaunasis „Ferrari“ atstovas tikina, kad baimės dėl savo saugumo nejaučia, kadangi FIA daro viską, jog užkirstų kelią tokiems incidentams.

„Jei atvirai, per daug nesijaudinu dėl savo saugumo, kadangi FIA atlieka puikų darbą ir užtikrina, kad lenktyniautume tik esant tinkamoms sąlygoms“, - pridėjo monakietis.

Komentarai (0)


×