C. Leclercas prisiminė draugą ir mokytoją J. Bianchi

C. Leclercas prisiminė draugą ir mokytoją J. Bianchi
logo 2022 Liepos 17 d. 15:06, Ferrari

„Formulės-1“ lenktynininkas Jules Bianchi iš šio pasaulio išėjo 2015 m. liepos 17 dieną, nors jo mirtis buvo laukta jau kelis mėnesius, nes sportininkas pateko į avariją 2014 m. spalį ir gavo sunkią galvos traumą, sunkiai derančią su gyvybe.

Būtent tas incidentas Japonijos GP 43 rate privedė prie to, kad „Formulėje-1“ atsirado efektyvi piloto galvos apsaugos sistema „Halo“. Nuo to laiko „Halo“ jau apsaugojo ne vieną sportininką, pakanka prisiminti neseną dramatišką įvykį su Guanyu Zhou Silverstoune, įvykusį lenktynių starto metu.

Jules Bianchi važiavo „Marussia“ komandoje nuo 2013 metų, ekipoje, kurios bolidui smarkiai trūko greičio. Bet vis dėlto 2014 m. Monake prancūzų lenktynininkui pavyko iškovoti taškų. Tai dar kartą parodė neįtikėtiną Jules talentą, į kurį jau buvo atkreipusi dėmesį „Ferrari“ komanda: Bianchi buvo „Ferrari“ jaunimo akademijos narys ir italų ekipa su juo siejo didelius planus.

Bianchi taip pat buvo artimas Charleso Leclerco draugas ir viename iš savo interviu monakietis yra sakęs: „Man trūksta mano tėvo ir Jules Bianchi. Aš lenktyniauju dėl jų ir tikiuosi, kad jie didžiuojasi manimi. Bet jų jau nėra šalia ir aš praradau ne tik jų meilę. Man labai trūksta svarbių jų patarimų, kuriuos jie man duodavo. Tėvas ir Jules – tiek žmonės, į kuriuos aš kreipdavausi sunkiomis minutėmis tiek per lenktynes, tiek ir gyvenime. Gaila, kad jie nepamatė manęs prie „Ferrari“ bolido vairo“.

Apie liūdną šios dienos datą prisiminė ir „Ferrari“ lenktynių akademija, paskelbdama Jules nuotraukas ir parašiusi: „Visada liksi mūsų širdyse“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2026 sezono taškai: 165
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau

Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas