C. Leclercas: „Red Bull“ bus labai greiti

C. Leclercas: „Red Bull“ bus labai greiti
logo Gegužės 08 d. 11:08, Ferrari

Charlesas Leclercas pasidžiaugė Majamyje iškovota „pole“ pozicija ir tikisi lenktynėse „užbaigti darbą“. Tuo pačiu sportininkas neslepia nerimo dėl už jo startuosiančių „Red Bull“, kurie, anot piloto, lenktynėse bus labai greiti.

C. Leclercas kvalifikacijoje iškovojo „pole“ komandos draugą Carlosą Sainzą aplenkęs beveik dviem dešimtosiomis sekundės dalimis. Tuo tarpu ispanas trečioje vietoje likusį „Red Bull“ atstovą Maxą Verstappeną įveikė vos penkiomis tūkstantosiomis sekundės dalimis.

„Paskutinis lenktynių savaitgalis man susiklostė ne itin gerai, lenktynėse padariau rimtą klaidą. Bet čia kvalifikacijoje viskas klostėsi gerai. Startuosime iš „pole“ pozicijos, tad lenktynėse teks užbaigti gerą darbą“, - kalbėjo C. Leclercas.

Ferrari“ sportininkas atkreipė dėmesį, kad už jo startuosiantys „Red Bull“ lenktynininkai bus labai greiti tiesiosiose.

„Mes esame greiti posūkiuose, o jie labai greiti tiesiosiose. Tad lenktynėse mūsų lauks rimtas iššūkis, bet tikiuosi, jog pavyks finišuoti pirmiems.“

Sunkių lenktynių tikisi ir C. Sainzas, kuris dėl patirtos avarijos treniruočių metu neturėjo galimybės įveikti ilgesnių distancijų.

„Sekmadienį mūsų laukia įdomi diena. Aš iki šiol neturėjau progos įveikti ilgesnių distancijų. Penktadienį neteko pilotuoti bolido su daug degalų bake. Tad lenktynėse bus pirmas kartas, kai vairuosiu bolidą su pilnu baku degalų. Laukia rimtas iššūkis“, - sakė C. Sainzas.

„Bet tuo pačiu pasitikiu savo bolidu. Pilotuodamas jį čia jaučiuosi tikrai gerai. Manau, kad iki šiol gerai padirbėjome. Po avarijos nebuvo lengva susigrąžinti pasitikėjimą, bet iki pat paskutinės kvalifikacijos dalies išlikau ramus. Įveikiau kelis gerus ratus, bet to nepakako „pole“ pozicijai iškovoti. Tačiau žinant kaip man susiklostė penktadienis, esu patenkintas tokiu rezultatu.“

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 169
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos