C. Leclercas „tam tikrose situacijose“ vykdys komandos nurodymus (7)

C. Leclercas „tam tikrose situacijose“ vykdys komandos nurodymus
logo 2019 Balandžio 25 d. 23:04, Ferrari

Charlesas Leclercas toliau vykdys „Ferrari“ komandos nurodymus. Tiesa, sportininkas tai ketina daryti tik tam tikrose situacijose.

Pirmose dvejose sezono lenktynėse monakiečiui buvo liepta likti už komandos draugo Sebastiano Vettelio. Tiesa, Bahreine pilotas nepakluso komandos nurodymams ir aplenkė vokietį. Tuo tarpu Kinijoje C. Leclercui buvo liepta S. Vettelį praleisti į priekį.

„Akivaizdu, kad „Formulėje-1“ visada bus taikoma komandinė taktika. Viskas priklausys nuo situacijos. Tam tikrose situacijose aš vykdysiu komandos nurodymus“, - teigė C. Leclercas.

Po Kinijos GP sportininkas aptarė komandos sprendimus su ekipos vadovu Mattia Binotto.

„Aš jo paklausiau apie tai. Manau, kad atsakymas visada išliks tas pats. Jis ir komanda priima sprendimus turėdami daugiau informacijos nei aš bolide. Pažiūrėsime kaip bus ateityje.“

C. Leclercas teigia suprantantis kodėl komanda palaiko S. Vettelį.

„Kai tavęs prašo į priekį praleisti kitą pilotą, jautiesi nemaloniai. Tai nėra malonu nei vienam iš mūsų. Iš kitos pusės, aš suprantu komandą. Sebas ekipai atstovauja jau penktus metus, jis keturis kartus tapo čempionu, tuo tarpu man tai tik antrasis sezonas. Aš turiu tiesiog gerai atlikti savo darbą ir dar daug ką žmonėms įrodyti. Stengiuosi tobulėti, tad tikiuosi, kad situacija anksčiau ar vėliau pasikeis.“


Komentarai (7)
Senas_Kareivis
| 04/26 00:33 Atsakyti
Netikrinau faktų, bet ar netaptų jis jauniausiu wdc jei šiemet laimėtų? Daktarą matyt infarktas ištiktų, su visimis dar vieno jauniausio wdc viltimis.
Larensas
| 04/26 12:11 Atsakyti
čia geras "Tai nėra malonu nei vienam iš mūsų." - fetelius tikrai labai liūdi dėl šito. bet aš tai džiaugiuosi, kad fiatas sodina mažvaikį, o tempia į priekį lėtesnį.
niuniu
| 04/26 11:12 Atsakyti
O Vetelis „tam tikrose situacijose“ vykdys komandos nurodymus ?
ksdkdk
| 04/26 08:15 Atsakyti
Senas_Kareivis
04/26 00:33

Netikrinau faktų, bet ar netaptų jis jauniausiu wdc jei šiemet laimėtų? Daktarą matyt infarktas ištiktų, su visimis dar vieno jauniausio wdc viltimis.

Netaptu
leksas
| 04/26 09:21 Atsakyti
vetelis - "čempionas"
eustachijus
| 04/26 14:56 Atsakyti
Esmė,kada norės nevykdys,maladec d
Skirmantas_M
| 04/26 16:50 Atsakyti
eustachijus
04/26 14:56

Esmė,kada norės nevykdys,maladec d

Aš dar kitaip tai suprantu - tai kad jei duos durnus nurodymus (kaip kad galimai davė), tikėtina nevykdys. Tai kad pagalvotų gerai kitą kartą ar tikrai juos duoti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas