C. Leclercas: treniruotės leidžia įgyti patirties (1)

C. Leclercas: treniruotės leidžia įgyti patirties
logo 2017 Spalio 12 d. 19:28, Sauber

Iškovojęs titulą „Formulėje-2“, Charlesas Leclercas vyksta į Ostiną, kur antrą kartą šiame sezone sės prie „Sauber“ bolido vairo penktadienio treniruotėje. C. Leclercas yra laikomas vienu iš pagrindiniu pretendentu į vietą „Sauber“ komandoje kitą sezoną ir pagal planą dar turi atidirbti treniruotėse Meksikoje ir Brazilijoje. Jaunasis pilotas papasakojo, kad treniruotes vertina kaip galimybę įgyti patirties, o ne kaip būdą kažką įrodyti komandai.

Charlesas Leclercas: „Šaunu sugrįžti prie „Formulės-1“ bolido vairo Ostine – aš galėsiu vėl padirbėti trasoje ir įgyti kuo daugiau patirties. Galimybė pilotuoti šias mašinas – visada pliusas man ir man tai pravers ateityje. Aš pasistengsiu maksimaliai išnaudoti sesijos laiką, įvykdyti visus komandos prašymus ir nuvažiuoti kuo daugiau ratų.

Kaip jau sakiau, aš dalyvauju treniruotėse ne dėl to, kad noriu komandai kažką įrodyti, o dėl patirties. Jei man reikėjo ką nors įrodyti, tai aš tą turėjau daryti „Formulėje-2“. Dabar aš privalau pasiruošti kitam sezonui tam atvejui, jei gausiu galimybę lenktyniauti „Formulėje-1“.


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
žiūrovas f-1
| 10/15 21:00 Atsakyti
Idomu, kaip jam eisis karjera.
×

TOP naujienos