C. Leclercas: vieno sustojimo taktika buvo gera (1)

C. Leclercas: vieno sustojimo taktika buvo gera
logo 2019 Gegužės 14 d. 20:47, Ferrari

Charlesas Leclercas nemano, kad Ispanijos GP metu jam vieno sustojimo taktiką parinkusi „Ferrari“ padarė klaidą.

Pakvietusi pilotą sustojimui, italų ekipa ant bolido sumontavo kietesnės sudėties padangas. Dėl iškilusių problemų sustojimo metu, komanda sportininką aptarnavo ilgiau nei buvo planuota. Tad C. Leclercui grįžus į trasą, už jo nugaros atsidÅ«rė komandos draugas Sebastianas Vettelis, kurį vėliau teko praleisti į priekį.

S. Vettelis bÅ«tų greičiausiai atlikęs dar vieną sustojimą, tuo tarpu C. Leclercas tikėjosi su kietesnės sudėties padangomis pasiekti finišÄ….

„Aš galėjau padaryti daugelį dalykų, tad sunku pasakyti. Bet mano nuomone, tai buvo teisingas sprendimas“, - pasakojo C. Leclercas.

„Penktadienį mÅ«sų tempas įveikiant ilgas distancijas su kietesnės sudėties padangomis buvo tikrai geras. Tad gerai, kad nusprendėme pabandyti. Tiesą pasakius, balansas nebuvo toks geras, koks buvo penktadienį. Bet padangos jau buvo sumontuotos, tad nieko nebegalėjome pakeisti.“

Trasoje pasirodžius saugos automobiliui, C. Leclerco persvara prieš varžovus sumažėjo iki minimumo. Ä®vertinusi situaciją, ekipa sportininką pakvietė dar vienam sustojimui. C. Leclercas abejoja, jog bÅ«tų finišavęs trečias nestojęs antrą kartą.

„Žinoma, tada pasirodė saugos automobilis ir sugadino mÅ«sų taktiką. Bet tai buvo geras bandymas ir tai tikrai nebuvo klaida. Ar būčiau varžovus išlaikęs už savęs? Nežinau. Barselona tikrai nėra ta trasa, kurioje lengva lenkti. Bet taip ir liksime nesužinoję.“


Komentarai (1)
EičJey
| 05/15 09:16 Atsakyti
Charles, blink twice if you're in trouble.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas