C. Leclercui Brazilijoje bus skirta starto pozicijų bauda (4)

C. Leclercui Brazilijoje bus skirta starto pozicijų bauda
logo 2019 Lapkričio 12 d. 22:27, Ferrari

„Ferrari“ komanda patvirtino, kad prieš Brazilijos GP Charleso Leclerco bolide bus sumontuota nauja jėgainė, tad pilotui bus skirta starto pozicijų bauda. Komanda nepatikslino, kurie tiksliai jėgainės elementai bus pakeisti, bet lenktynininkui gresia mažiausiai 10 starto pozicijų bauda.

Po gedimo Ostine, kur vyko JAV GP, C. Leclerco bolide kvalifikacijai ir lenktynėms buvo sumontuotas senesnis, naudotas variklis. Tad nieko keisto, jog prieš šio savaitgalio važiavimus sportininko bolide bus keičiama jėgainė.

„Charlesas gaus naują jėgainę. Ostine sugedo jo variklis, tad likusiuose važiavimuose jis turėjo naudoti senesnį motorą, kuris turėjo mažiau galios. Kadangi jo bolide pakeisime jėgainę, jam bus skirta starto pozicijų bauda“, - patvirtino „Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto.

Tai bus antras kartas šiemet, kai už jėgainės keitimą bus nubaustas „Ferrari“ sportininkas. Paskutinį kartą už jėgainės keitimą buvo nubaustas Sebastianas Vettelis Belgijoje.

„Manau, kad Brazilijoje vėl turėtume pademonstruoti normalų pajėgumo lygį. Norime pademonstruoti kovinę dvasią ir sezoną užbaigti aukšta nata. Mums tai svarbu, nes norime pademonstruoti, kad toliau progresuojame. Žinau, kad komanda ir mÅ«sų pilotai darys viską, jog paskutinėse lenktynėse iškovotume aukšÄiausius rezultatus.“


Komentarai (4)
jv
| 11/13 16:50 Atsakyti
OG
11/13 09:13

Tai trecia vieta maxui pralosta....

tai kad geriausiu atveju aplenks 1 tasku, likes spresis paskutiniame etape...
OG
| 11/13 09:13 Atsakyti
Tai trecia vieta maxui pralosta....
Misiulis
| 11/13 00:24 Atsakyti
bravo30
11/12 23:13

tekst red bull su slapiu skudutu i marmuze :)

Dar anksti taip sakyt
bravo30
| 11/12 23:13 Atsakyti
tekst red bull su slapiu skudutu i marmuze :)
×

TOP naujienos