C. Sainzas abejoja, kad dalyvavimas virtualiose lenktynėse varžovams suteikia pranašumą (3)

C. Sainzas abejoja, kad dalyvavimas virtualiose lenktynėse varžovams suteikia pranašumą
logo 2019 Rugpjūčio 28 d. 21:56, McLaren F1

„McLaren“ lenktynininkas Carlosas Sainzas abejoja, kad komandos draugas Lando Norrisas, kuris gana dažnai dalyvauja virtualiose lenktynėse, dėl to įgyja kokį nors pranašumą tikrose varžybose.

Tiek minėtasis L. Norrisas, tiek „Red Bull“ atstovas Maxas Verstappenas mėgsta kartais sudalyvauti virtualiose lenktynėse. L. Norrisas net yra prasitaręs, kad tokio tipo varžybose išmoko šio bei to iš M. Verstappeno ir tai jam padėjo tikrose lenktynėse. Abu minėti sportininkai šiemet kartu atstovavo vienai komandai ir triumfavo virtualiose „iRacing“ surengtose 24 val. lenktynėse Spa trasoje.

„Aš nemažai praleidžiu laiko komandos simuliatoriuje. Bet likusią laiko dalį stengiuosi praleisti lauke, ne patalpoje. Esu tas vyrukas, kuris mėgsta leisti laiką lauke. Man labai patinka pilotuoti tikrus automobilius, pavyzdžiui ralio automobilius“, - pasakojo C. Sainzas.

„Jeigu jie iš to įgytų kokį nors pranašumą, tokiu atveju Lando būtų greitesnis už mane simuliatoriuje, bet taip nėra. Tad nemanau, kad dalyvaudami virtualiose lenktynėse jie įgyja kokį nors pranašumą.“

„Stebėjau tiek Lando, tiek Lewisą ir iš Lando pusės nepamačiau nieko naujo. Tai nepaaiškina praleisto laiko simuliatoriuje, jei suprantate ką noriu pasakyti.“

„Manau, kad Lewisas yra puikus pavyzdys... jis tiesiog atvyksta į trasą ir atlieka savo darbą, o vėliau daro tai, kas visiškai yra nesusiję su lenktynėmis. Ir jis toks pat geras pilotas ar net geresnis už Lando ar Maxą.“

Pats L. Norrisas prisipažino, kad tapęs F-1 pilotu namuose prie simuliatoriaus praleidžia mažiau laiko.

„Dabar tai darau daug rečiau. Net ir tada kai būnu namuose, praleidžiu daug mažiau laiko prie simuliatoriaus nei anksčiau. Tiesiog šiemet daugiau lenktyniauju tikrose trasose“, - sakė L. Norrisas.

„Dabar, kai būnu namuose, mieliau nesinaudoti simuliatoriumi. Daug maloniau tiesiog nieko neveikti.“


Komentarai (3)
YZF
| 08/28 22:03 Atsakyti
Sainzai, esme ar tu esi greitesnis uz Norisa tikroje F1, o ne komandos simuliatoriuje.

Kolkas ispanui sekasi ir gaunasi geriau, bet paziuresim kaip tobules Norisas ateityje. Gali pasidaryti sunkoka.
darkstar
| 08/29 09:08 Atsakyti
Kvalifikacijos rezultatai 8-4 L.Norris naudai. Kas ten zino gal butent del virtualiu lenktyniu Norris greitesnis kvalifikacijoje,nors ir labai mazu laiko skirtumu.
Accadia
| 08/29 11:48 Atsakyti
Kare tinka visos priemonės. Virtualios lenktynės suteikia galimybę pasitikrinti savo laikus su varžovais, lenkimų trajektorijas, padangų temperatūras. Kita vertus, kas lygina AI su tikrais vairuotojais ir tikrom sąlygomis?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas