C. Sainzas: aplenkiau maksimalų kiekį varžovų

C. Sainzas: aplenkiau maksimalų kiekį varžovų
logo 2022 Balandžio 23 d. 19:54, Ferrari

Vakar avariją patyręs ir dešimtas kvalifikacijoje likęs Carlosas Sainzas liko patenkintas šiandien sprinto varžybose Imoloje iškovota ketvirta vieta.

Startavęs iš pirmojo dešimtuko galo, ispanas pagrindinėse šios dienos lenktynėse aplenkė Sebastianą Vettelį, Fernando Alonso, Keviną Magnusseną, Danielį Ricciardo ir Lando Norrisą.

Anot sportininko, buvo sunku tikėtis geresnio rezultato po vakarykštės nesėkmės.

„Aplenkėme tiek varžovų, kiek maksimaliai šiandien galėjome. Tai buvo solidžios lenktynės, be jokių rimtesnių problemų“, - sakė C. Sainzas.

„Tiesiog stengiausi perprasti bolidą, nes iki šiol šioje trasoje su juo įveikėme mažai ratų sausoje trasoje. Tad šios dienos lenktynės buvo pozityvios. Vienintelis neigiamas dalykas buvo tas, kad lenktynėse „Red Bull“ pademonstravo geresnį tempą. Tad rytoj turėsime labiau pasistengti, jei norime juos įveikti.“

„Manau, kad prieš rytojaus lenktynes turėtume truputi pareguliuoti automobilį. Galime padaryti nedaug, bet turime kažką daryti, kad sumažinti priekinių padangų grūdėtumą. Dėl jo šiandien mes kentėjome labiau nei „Red Bull“ sportininkai.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472