C. Sainzas gavo įspėjimą (1)

C. Sainzas gavo įspėjimą
logo 2017 Birželio 10 d. 12:41, Pirelli/LAT Images

Kanados GP etapo teisėjai oficialiai nubaudė „Toro Rosso“ lenktynininką Carlosą Sainzą. Ispanų pilotas pripažintas kaltu incidente su Kevinu Magnussenu antrosios treniruotės metu.

Sainzas sulėtėjo tiesiojoje tarp 12 ir 13 posūkių tuo metu, kai Kevinas važiavo paskui jį. Carlosas tvirtino, kad nematė danų piloto, tačiau radijo ryšio įrašai parodė, kad komanda įspėjo jį sakydama, „Magnussenas 13-tame posūkyje“ (komanda suklydo, Magnussenas tuo metu buvo 12 posūkyje bet, teisėjų nuomone, Sainzas turėjo priimti pranešimą teisingai) ir pasiūlė pasižiūrėti į veidrodžius.

Sainzas prisipažino, kad nesuprato, jog Magnussenas važiuoja greitąjį ratą, galvodamas, kad Kevinas taip pat numetė greitį. Dėl to greičio skirtumas tiesiojoje sudarė daugiau kaip 200 km/h ir tai išprovokavo pavojingą situaciją trasoje. Dėl to teisėjai ir nutarė įspėti Sainzą.

Tai pirmasis Sainzo įspėjimas per šį sezoną. Tuo atveju jei pilotas gauna tris įspėjimus per sezoną, jis yra baudžiamas 10 starto pozicijų bauda. Kol kas po vieną įspėjimą bei Sainzo turi Danielis Ricciardo ir Sebastianas Vettelis, du įspėjimus – Sergio Perezas.


Komentarai (1)
Sajan Button
| 06/10 16:48 Atsakyti
Kur video?
×

TOP naujienos