C. Sainzas: konservatyvios taktikos šį sezoną laikiausi tik vieną kartą

C. Sainzas: konservatyvios taktikos šį sezoną laikiausi tik vieną kartą
logo Gegužės 01 d. 20:25, Ferrari

Šiame sezone debiutuojantis kaip „Ferrari“ pilotas C. Sainzas šiandien vykusioje kvalifikacijoje iškovojo 5-tą vietą, geriausią pasiekimą nuo 2020-ųjų sezono Italijos lenktynių, ir trimis pozicijomis aplenkė savo komandos draugą C. Leclercą. Paklaustas, kas lėmė tokį rezultatą, ispanas atsakė, kad tai pakeisto vairavimo stiliaus, kaupiamos patirties ir sveikos konkurencijos tarp komandos draugų padarinys. 

„Esu labai patenkintas šiandieninės kvalifikacijos rezultatu, ypatingai dėl to, kaip dirba bolidas ir kaip pavyksta jį valdyti. Manau, kad šiandien pademonstravau progresą: lyginant su savaitgaliu Imoloje, aš pakeičiau savo vairavimo stilių, tai, kaip elgiuosi įvažiuodamas į posūkius ir stabdydamas juose. Tuo pačiu išbandydamas daugybę skirtingų nustatymų. Aišku, dar reikės įdėti daug darbo, bet matau progresą ir žinau, kad su kiekvienomis lenktynėmis bolidą jausiu vis geriau. Praėjusių savaitgalių metu dariau nemažai klaidų, bet svarbiausia - iš jų pasimokyti, kaupti patirtį ir lavinti motorinę atmintį. Galiausiai bolide viską jausiu natūraliai.“

Paklaustas apie savo pasirinkimą laikytis konservatyvios taktikos sezono starte ir ar šį savaitgalį jis ketina elgtis kitaip, ispanas atsakė: 

„Galiu jus patikinti, kad konservatyvios taktikos laikiausi vienintelį kartą šį sezoną - pirmajame Bahreino lenktynių rate. Tą kartą norėjau debiutinėse lenktynėse su „Ferrari“ pasiekti finišą. Turėjau išsiaiškinti, kaip bolidas elgiasi nešvariame ore ir būti šiek tiek atsargesnis, o vėliau reabilitavausi geru startu Imolos trasoje.“

Komandos draugai verčia vienas kitą tobulėti

„Dirbti su Charlesu labai smagu. Kiekvieną kartą trasoje jis atiduoda viską, ką turi. Kiekvieną kartą - 100 procentų. Aš ir pats toks pats esu. Ir tai padeda mums abiem tobulėti: kas kartą galvodamas, kad mano rato įveikimo laikas geresnis nei jo, pamatau, kad mus skiria kelios dešimtosios. Taip gimsta sveika konkurencija, kuri skatina nesustoti, tobulėti ir galiausiai įveikti savo komandos draugą“, - baigdamas pridūrė C. Sainzas.


Scuderia Ferrari Mission Winnow
Komanda: Scuderia Ferrari Mission Winnow 2021 sezono taškai: 60
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: SF21
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas