C. Sainzas: „McLaren“ Azerbaidžane bus stipresnė

C. Sainzas: „McLaren“ Azerbaidžane bus stipresnė
logo 2021 Birželio 01 d. 21:13, Pirelli

Carlosas Sainzas abejoja, kad jo atstovaujamai „Ferrari“ komandai Azerbaidžane pavyks pasirodyti taip pat gerai, kaip tai pavyko padaryti Monake. Ispanas mano, kad buvusi jo ekipa „McLaren“ Baku miesto trasoje gali būti dar stipresnė nei paskutiniame etape.

„Ferrari“ Monake pademonstravo gerą formą. Charlesas Leclercas iškovojo „pole“ poziciją, o C. Sainzas lenktynes baigė antras. Tuo tarpu „McLaren“ atstovas Lando Norrisas iškovojo trečią vietą.

C. Sainzas mano, kad Azerbaidžane „McLaren“ gali būti dar stipresnė.

„Dar prieš lenktynių savaitgalį Monake sakiau, kad tai bus puiki vieta geriau įvertinti tai, kaip aš jaučiuosi naujame bolide, naujoje komandoje. Tiesą pasakius, jau nuo pirmos treniruotės jaučiausi lyg namuose“, - pasakojo C. Sainzas.

„Dabar, vykstant į Baku, nemanau, jog mes būsime vieni iš stipriausių. Toje ilgoje tiesiojoje tikrai stokosime greičio. Bet jeigu mums pavyks susigrąžinti prarastą laiką lėtoje trasos dalyje, viskas turėtų būti neblogai.“

„Manau, jog dabar labiausiai turėtų būti patenkintas mano draugas Lando. Tiesiojoje jis pilotuos raketą. O ir pernai „McLaren“ bolidas nebuvo prastas Monzoje. Jie taip pat gerai pasirodė Monake. Tad galbūt aš statyčiau už Lando.“

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 268
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332