C. Sainzas: naujasis bolidas mane stebina (1)

C. Sainzas: naujasis bolidas mane stebina
logo Gegužės 07 d. 19:29, Ferrari

Trečią lenktynių savaitgalį „Ferrari“ sportininkas Carlosas Sainzas patenka į avarijas. Ispanas sutinka su kritika jo adresu, bet yra įsitikinęs, jog nesėkmių ruožas vieną kartą užsibaigs.

Carlosas Sainzas: „Aš pats esu didžiausias savo paties kritikas ir labiausiai esu nepatenkintas dviem paskutinėmis avarijomis – viską šiuo metu analizuoju ir stengiuosi padaryti išvadas.

Pernai aš jau turėjau panašÅ³ scenarijų. Kai keletą kartų sudaužiau bolidą, bet po to nuvažiavau pačią

geriausią savo seriją „Formulėje-1“. Aš žinau, kaip reikia tvarkytis panašiose situacijose, bet dabar tik mokausi dirbti su naujuoju „Ferrari“ automobiliu.

Naujasis bolidas mane stebina. Kai kurių momentų man kol kas nepavyksta sukontroliuoti. Kai tik prie jo priprasiu, kai tik galėsiu viską kontroliuoti, būsiu greitas kiekviename rate.

Nemalonu pradėti savaitgalio nuo avarijos, mechanikams teko daug padirbėti – praėjusi naktis jiems buvo nelengva. Atsitrenkiau į barjerą pačioje netinkamiausioje vietoje. Ten nebuvo TecPro barjerų, aš išlėkiau tiesiai į betoninę sieną, kuri net prie sąlyginai nedidelio greičio smarkiai apgadino bolidą“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 169
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2022 sezono taškai: 65
Komanda: Ferrari Amžius: 27 m.
Plačiau

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Yuzefas
IP: af1347c | 05/07 20:16 Atsakyti
klaida-Nemalonu pradėti savaitgalio nuo avarijos
×

TOP naujienos