C. Sainzas norėtų vieno rato 4 kvalifikacijos etapo (1)

C. Sainzas norėtų vieno rato 4 kvalifikacijos etapo
logo 2018 Spalio 17 d. 19:58, F1

Carlosas Sainzas norėtų, kad į F-1 sugrįžtų vieno rato kvalifikacija, pasak ispano tai būtų galima įdiegti į daug šiuo metu apkalbamą 4 kvalifikacijos etapą. C. Sainzo nuomone tai pridėtų įtampos pilotams.

Kvalifikacijos pakeitimai yra viena iš labiausiai apkalbamų temų, kurios pokyčiai yra realūs 2019-ųjų sezonui. Organizatoriai galvoja apie 4 etapo įdiegimą, kurio metu 8 geriausi pilotai varžytųsi dėl „pole“ pozicijos.

C. Sainzas norėtų, kad tai būtų vykdoma vieno rato principu: „Aš norėčiau, kad šie pakeitimai pasiektų dienos šviesą, tačiau tik tuo atveju, jei būtų važiuojama vienas ratas su vienu padangų komplektu. Nesuteikite pilotams antro padangų komplekto, liepkite padaryti tai pirmu bandymu, tai pridėtų įtampos.

Mūsų, kaip vairuotojų, tikslas turėtų būti visuose kvalifikacijų etapuose, o ne kaip šiuo metu daro dauguma pilotų: praleisti pirmą etapą ir tada bandyti viską padaryti antrajame ar trečiajame etape.“ 


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
burzumas
| 10/18 19:48 Atsakyti
va cia sritis kur tik jie patys gali nuspresti kaip geriau ir idomiau jiems patiems. Be to siaip tai keliu ratu klausimas - aplenkti keleta varzovu:)))
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas