C. Sainzas: užblokavau stabdžius ir tai buvo mano klaida

C. Sainzas: užblokavau stabdžius ir tai buvo mano klaida
logo Birželio 06 d. 20:50, Ferrari

„Ferrari“ atstovas Carlosas Sainzas Azerbaidžane finišavo aštuntas, bet šiam „raudonųjų“ pilotui viskas galėjo baigtis kur kas blogiau. Kai jis sugrįžo į trasą po sustojimo, nespėjo gerai įšildyti padangų, neišlaikė bolido trasoje ir išlėkė į saugumo zoną. Automobilio Carlosas nesugadino, bet lenktynės jau buvo sugadintos.

Carlosas Sainzas: „Į sieną aš neatsitrenkiau, kai išlėkiau iš trasos ir mašinos nesudaužiau, bet buvau labai arti to, kai padangos buvo dar šaltos. Aš užblokavau stabdžius ir tai buvo mano klaida. Atsidūriau saugumo kišenėje iš kurios teko išvažiuoti atbuline pavara ir tuo momentu susigadinau visas varžybas.

Diena buvo gana sunki, per restartus padangos nebūdavo gerai įšilusios, priekiniai stabdžiai gana dažnai blokuodavosi ir tai gana brangiai man kainavo. Kad ir kas bebūtų, dabar „Ferrari“ bazėje su inžinieriais teks išsiaiškinti to priežastis. Man po restarto turėtų būti komfortiškiau pilotuoti ir padangos turi dirbti kur kas efektyviau.

Apskritai, mūsų bolidas sugeba važiuoti gana geru tempu ir kai trasa prieš mane buvo laisva, aš važiavau pakankamai greitai ir tai yra pozityvus momentas. Nors visas savaitgalis, žinoma, buvo ne pats geriausias. Kvalifikacijoje man labai nepasisekė, o lenktynėse pats buvau kaltas.

Nežinau, ties kuriomis sritimis reikia daugiau dirbti, bet neabejoju, kad kituose etapuose mes parodysime aukštesnius rezultatus“.

Scuderia Ferrari Mission Winnow
Komanda: Scuderia Ferrari Mission Winnow 2021 sezono taškai: 94
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: SF21
Plačiau
Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2021 sezono taškai: 42
Komanda: Ferrari Amžius: 26 m.
Plačiau
Baku
Trasa: Baku (Europos GP)
Ilgis: 6,006 km Ratų skaičius: 0
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas