C. Sainzas: vis dar mokausi mažus Hulkenbergo triukus (2)

C. Sainzas: vis dar mokausi mažus Hulkenbergo triukus
logo 2018 Balandžio 23 d. 12:05, Renault Sport

Carlosas Sainzas nutarė pažerti komplimentų savo komandos draugui „Renault“ ekipoje Nico Hulkenbergui.

ŠÄ¯ sezoną N. Hulkenbergas trejose lenktynėse finišavo dukart šeštas ir kartą septintas. Tuo metu C. Sainzo sąskaitoje devinta, dešimta ir vienuolikta pozicijos.

„Nico yra labai stiprus kvalifikacijoje. Manau, kad jis visada toks buvo. Tikriausiai su šiuo bolidu jis dar labiau toks pasidarė, jis jį supranta labai gerai.

Buvo galima tai matyti dar praėjusiais metais, kai atvykau. Jis turi daug mažų triukų, mažų dalykų, kurie jam padeda bÅ«ti labai greitu kvalifikacijoje. Vis dar bandau juos atrasti ir išmokti.

Melbourne antroje kvalifikacijos sesijoje aš jį aplenkiau puse sekundės. Kitose dvejose lenktynėse buvau šiek tiek už jo, tad nemanau, kad yra dėl ko jaudintis.

Man nėra jokia staigmena, kad jis yra greitas. Jis taip pat turi metų patirtį su bolidu. Tai jam padeda atvykti į lenktynes ir iš praėjusių metų žinoti, kaip bolidas reagavo į pokyčius, jo stilių ir taip toliau.

Jis yra velniškas greitas vyrukas ir negana to - labai patyręs“, - kalbėjo C. Sainzas.


Komentarai (2)
kautra12
| 04/23 13:57 Atsakyti
Tuoj vistiek kas parasys kad hulkis autsaideris :D idomu kas butu jei vietoj botto paimtu pamastymui cia :)
jmrb
| 04/23 16:27 Atsakyti
kautra12
04/23 13:57

Tuoj vistiek kas parasys kad hulkis autsaideris :D idomu kas butu jei vietoj botto paimtu pamastymui cia :)

Kadaise rašiau, jog manau, kad skirtumas tarp "geriausio" ir "blogiausio" piloto šioje lenktynininkų kartoje yra bene mažiausias, koks kada nors buvo. Didžioji skirtumo dalis tarp tos pačios komandos lenktyninkų ir susidaro iš to, kurio piloto stiliui daugiau ar mažiau tinka valdymas. Užtenka pažiūrėti tiek į Ferrari ar Mercedes šių metų ir praeitų metų vidines kovas. O Renault, tai tiek Sainz tiek ir Hulkas abu priklauso tai pačiai lenktyninkų grupei - stiprūs vidutiniokai, taip kad metų gale atmetus technines problemas manau rezultatai bus ganėtinai panašūs.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas