Cenzūra

Jūs esate čia:
2016 Kovo 09 d. 23:33

Ką manote apie dabartinę moderatorių cenzūrą? Aš seniai šiame forume, kartais aštriau pakomentuoju, kartais patrolinu, bet nepamenu kad būčiau gavęs kortelę. Dabar per kelias dienas dvi (na viena tai galėtų būti už žodį iš Š raidės, o antra sunku pasakyti), ir keletas pratrintų komentarų, kur nei keiksmažodžių, nei žydų, arabų ar afroamerikiečių įžeidinėjimų. Kaip manote, čia aš senstu ar moderatorius per daug entuziastingas?

2016 Kovo 10 d. 00:01

New normal cia. Geriau rasyk apie Alonso antakius, perdinandus ir pomidorus - tie komentarai visada sulaukia pritarimu ir ispejimu nebuna.

2016 Kovo 10 d. 00:28

Klepsidra> Klysti. Jau būna :D O šiaip tai tikrai moderatoriai įsismagino, kas antrą komentarą trindami. Dar gerai, kad ne visada kortelę už ištrintą duoda, nes jau būčiau accountų pritrūkęs :)

2016 Kovo 10 d. 00:46

P.S. Pastebėjau, kad moderatoriai itin jautriai sureaguoja, jei komentaruose kreipiesi į Xtremezą (YZF vardu pernai atgimusį), norėdamas pasitikslint, kaip jis spėja per penkias sekundes nuo naujienos pasirodymo komentarą parašyt. Dar, kaip pastebėjau, moderatoriai netoleruoja, jei Xtremezo pasiteirauji, pvz., apie tai, kaip Alonsas triuškino Buttoną pernai... Tai keliu nedrąsią prielaidą, kad Xtremezas gali būti kažkaip susijęs su šio saito administracija. Gal ne taip, kaip Trečiokas su Malinausku, bet kažkaip panašiai... :)

2016 Kovo 10 d. 07:25

Nu, kad čia mes kartais vienas kitą per dantį patraukiam gražioj formoj nematau nieko labai blogo. Bet būčiau už tai, kad kas iš savo vaikystės traumas išlieja ant kitų net ir be keiksmažodžių (pvz: Larensas), iš kart kortelę duotų. O Xtremezas čia mūsų ekspertas, su juo 90% sutinka portalo lankytojų ir be jo įžvalgų būtumėme nežinomybėje. :D Gerbkim, saugokim ir mylėkim jį. :D

2016 Kovo 10 d. 09:19

Na buna, kad Extremas ir per 2 sekundes paraso posta po lenktyniu. Seniai pasidare aisku, kad administracijos kurinys jis yra. Jeigu nebutu sito personazo, butu maziau diskusiju ir kivircu, kas yra naudinga paciam portalui del kliku. Seniau buvo panasiai su basketnews krepsinio portalu, ten vykdavo vien tik sudo malimas, bet kadangi krepsinis pas mus labiau mylimas, yra ir alternatyviu portalo, tai visi normalus zmones issilakste, ir liko tik maza dalis to, kas buvo piko metu pas juos. Taigi, kol nera alternatyvu, reia kazkaip gyvent su butaforiniais personazais :) nieko nepadarysi, visi nori kazkaip uzdirbt

2016 Kovo 10 d. 09:59

Nu va, koks tu greitas, galetum Buttona pakeist Mclaren'uose :D

2016 Kovo 10 d. 14:52

Nu jo jei komentarai būna prieš minėtąjį asmenį, rašantį komentarus apie Alonso, tai kortelė yra dažnas atvejis. Įdomu, kodėl.

2016 Kovo 10 d. 15:03

Moderatoriai atkreipkit dėmesį, gal galima šią temą padaryti necenzūrinę? Nu man tiesiog keista, kad kai YZF yra durnių durnius, o kai aš jį pavadinu daunu ar panašiai, gaunu už tai kortelę. Tai va norėjau paklausti, gal galimą kokią vieną temą palikti tokiems dalykams. Beje YZF, kol kas 100% besilankančių čia, tave laiko už durnių, nes po tavo komentaro "~90% su tavim sutinkančių", visi rašė priešingai. ;)

2016 Kovo 10 d. 15:17

Pamenu senovėj buvo jaudrius ir mylėjo šūmakerį, tai kalbų nebūdavo - parašydavo komentarų tarpe "banas" ir viskas - visam gyvenimui. Taip numirdavo akauntai. Paskui išsiverkėm kortelių sistemos, bet ši nupušo iki to, kad -> kam čia dar geltonas dalyt - kalei raudoną i spakaina.
Nuo to laiko forumai pradėjo trykšti tolerancija, pagarba ir meile.
Dideli korifėjai, kaip Teisutis, kiti, kurių pasisakymus techniniuose forumuose būdavo smagu skaityt pasitraukė.
Teisutis tiesa geriausią jaudriui įstatė - komentare parašė p*daras. jaudrius lupo baną. Teisutis atgijęs paklausė kodėl -> jaudrius "už necenzūrinius - nors i viena raidė praleista" -> Teisutis -> paklausė nuo kada pAdaras yra necenzūrinis... Apsilažalino čiuvas stipriai.... Bet visi pamatė morderatorių sugedimo laipsnį, kai patys prisispangę kitus tepa....
Nu o dabar ką - tegul pažaidžia. Ką tas duos? Pažiūrim. Gal atgis techninės diskusijos, argumentuoti aptarimai "teismo" tipo... Vargu, nes numosi ranka i dingsi, o naujam įsivažiuoti visada laiko reikia, nors Y-grikiukai ar Z-etukai aišku mano kitaip

2016 Kovo 10 d. 18:56

Beje, noriu perduoti linkejimus adminams (adminui), kuris skaito dabar ir juokiasi. As irgi :) #hehe

2016 Kovo 10 d. 23:34

Niekas, žiūriu čia perdaug nesikeičia :)

2016 Kovo 11 d. 12:55

YZF - specialusis "F-1.LT" projektas? :)

2016 Kovo 11 d. 23:35

Vnz istoriškai norint tapti F-1 moderatorium, turi būti su tvirta nelanksčia nuomone ir be jumoro jausmo :)

2016 Kovo 16 d. 10:40

Vieną kartą parašiau gal kiek grubokai, tai ištrynė...antrą kartą parašiau visai mandagiai...ir vėl trinama su kortelėmis...tai ką tik naujienas skaityti, o savo nuomonę nutylėti?...Tarybų Sąjunga?

2016 Kovo 16 d. 11:31

Va va, naujienoje kur su mobiliaku buvo nufotkintas Renault buvo diskusija apie foto kokybe ir "su kuo fotkinta" tai pratrinta, Full wipe krc... yra dar vienas toks F1 puslapis lietuvoj su griezta cenzura, gal primint gerbemieji moderatoriai kaip dabar gyvena tas super grieztas puslapis?

2016 Kovo 17 d. 01:39

SliMMaz: tai anksčiau dar apsilažalindavo adminai, o daber beraštis moderatorius kontroliuoja situaciją :)

2016 Kovo 19 d. 12:06

Nepilnavertiškumo komplekso kamuojamas komentarų trynėjas ir kortelių dalintojas siautėja toliau :) Jei tai tęsis, tai bijau, kad šio puslapio populiarumas augs panašiais tempais, kaip auga formulės 1 populiarumas :) Bet kvailys, pjaudamas šaką, ant kurios sėdi, nesuvokia, kad ne šakai bus blogai, o jam pačiam. Sėkmės. :)

2016 Kovo 19 d. 13:06

evbi, net is tavo atsarginio niko matosi, kad esi Alonso heiteris numeris vienas. Ir kas tave taip gyvenime nuskriaude? Gal ir problemu su cenzura nebutu jeigu tiek apykantos nenesiotum? :)

2016 Kovo 19 d. 13:27

Xtremezai, šiaip aš taikus ir taktiškas žmogus, bet turiu didelę alergiją neteisybei, dvigubiems standartams ir idiotizmui. Šiandien neparašiau nei vieno komentaro, kuriame būčiau ką įžeidinėjęs, nepanaudojau nei vieno keiksmažodžio, o baną, kaip suprantu, gavau už šį komentarą: "Šlamštas ne naujas formatas, o padangų naudojimo taisyklės. Panaudotų padangų kiekis kvaloje neturi turėti nieko bendro su turimomis padangomis lenktynėse. Nejaugi ten taisykles kuria vieni idiotai?" Žodžiu už retorinį (formulės žiūrimumo tendencijos rodo, kad teisingą) klausimą gavau trečią geltoną... Klounų šou :) Tai reikėjo rašyti, kad intelekto galiūnai taisykles galvojo, jei dėl jų formulės žiūrimumas smunka ne procentais, o kartais?

2016 Kovo 19 d. 14:25

YZF tik jau ne tau klausti zmoniu kas juos gyvenime nuskriaude :) nes tiek kiek tave skriaude tada baisu ir pagalvot....

2016 Kovo 19 d. 14:55

Na portalas šis jau labai senas, manau ir moderatoriai vyresni, nelabai gaudo bajerių ir viską rimtai priima :) Bet tokia cenzūra niekada niekur toli nenuveda :) Atsiras alternatyvių puslapių ir numirs :)

2016 Kovo 19 d. 15:29

Cenzorius siautėja ir naujienoje apie Vettelio džiaugimąsi trečia vieta. Mažiausiai du komentarus ištrynė :) Įdomu, iš administracijos kas nors skaito forumą ir sustabdys tą klouną, kuris kenkia jų puslapiui?

2016 Kovo 19 d. 20:48

mafaz> mano gyvenimas labai geras, neturiu kuo skustis. Jis daug geresnis negu tavo ir daugelio kitu, taip kad nepergyvenk del manes :) Ziurek tik cenzuros nesusilauk, poto prastai baigsis :))

2016 Kovo 20 d. 09:26

Klepsidros komentarai live temoje...

"2016-03-20 07:32:51
2.5s - tiek kainavo Mercedes ir Rosbergui juodojo Sennos nepraleidimas"

Po kiek daugiau nei valandos...

"2016-03-20 08:46:38
ispudis tas pats - naujas sezonas, o *** tie patys. parasyti zmogaus pavardes be issipisinejimu ir savo *** rodymo niekaip neiseina. nieko naujo, kai esi kas etapa perpisamas nauja veliava maranelle"

Klepsidra, tu save taip nuvertini ir *** laikai? :O

2016 Kovo 20 d. 09:41

Klepsidrai kazkaip pakrike nervai pasidare, pastoviai prie veliavu maranelle pradejo kabinetis. Kazkokia psichologine trauma vargsui ivare Alsonso pasirinkta "geriausia komanda" ir nuo to "esu laimingas su McLaren". Tiesiog atsipusk zmogau, izeidinedamas kita, nieko nelaimesi.

"Nesiginčyk su idiotu - jis tave nutemps iki savo lygio ir nugalės patirtimi" - labai geras pasakymas :)

2016 Kovo 20 d. 09:45

LewisNr1>>> O tu vakar isvadines YZF p*deru parodei, kad esi ne ka prastesnis degradas nei Klepsidra. Dziugu, kad vienas kita atradote cia.

2016 Kovo 20 d. 09:51

Tuonis >> Aš ne p*deras sakiau, o p*daras, tai visiškai skirtingos reikšmės žodžiai. ;)

2016 Kovo 20 d. 10:21

LewisNr1>> Visi kvaili, tik tu vienas cia esi protingas p*daras.

2016 Kovo 20 d. 12:20

>La Form, > gluk ir kiti veikėjai, jei trinate komentarus, tai trinkite vienodai abiems pusėms ? Vienur toleruojami keiksmažodžiai ir t.t, o kur stūmimai prasideda, vienų trina, o kitų ne ? Gal metas dėti vote ne dėl lenktynių, o tai, ko nori portalo lankytojai ?

2016 Kovo 20 d. 15:12

kartais kaip tik eini po straipsniu paieskot komentaru, jei tik nujauti kad ten bus karas :) bet jo tie trynimai nervina, normalios forumo formos cia jau n metu nepajiegia sukurti, nors ne karta rasiau, ar atseit baisiai sunku paleist kad ir vbuletin formoj? kur ateitai itema ir tau atvercia nu posto, kurio neskaites, kur temos pagal lankomuma, kol neatsirado naujo posto, tol nerodo ju kaip neskaitytu, nu bet ka as cia pasakoju, visi buve normaliam forume. o Infusion> alonso taip pat sake, kad jei ferrari laimes cempiono titula, tai alonso gailesis isejes, matyt ne vien levandom kvepia mcl :D

2016 Kovo 20 d. 22:46

STFU > moderatoriams reikia ysivaizdavimo, kad jie valdo situaciją. Jie tipo pratrins postus, apramins agresyvius ir yves tvarką. Bėda ištinka tada, kai moderatoriai nesupranta, kad interneto platybėj tvarką nustato ne kažkokio F-1 ,moderatoriai, bet pati interneto kulūora kaipo tokia.
Tad tu trynk kiek nori, moderuok kiek tinkamas, bet interneto kultūrą turi pats suprasti. Kuo anksčiau suprasi, tuo didesnė galimybė išgyventi. Bet mes žinome, kad daugiau yra mirčių nei kad išgyvenimų ir plėtumųsi. tad trink netrynęs, taikyk kariaujančius netaikęs, bet išgyventi turi galimybę tik supratęs internautų poreikius ir prie jų prisitaikęs, o pats durniausias dalykas būtų beribiame internete bandyt vienam įvesti savo tvarką.
Aš neįsivaizduojau, kas iš jaudriaus perėmė F-1 ir moderavimą, bet čia būtų didžiausia bičo silpnaprotystė internete prisimest viešpačiu ir diktuot savo taisykles ir neklausyt tautos. Kuo anksčiau tai bičas supras, tuo didesnę tikimybę turi išgyvent.... Tad melskime, kad tai būtų ne Y ar Z kartos spuoguotasis, ba kitaip batai viviems kad neklausys, nu o tuo pačiu ir F-1, nes koks durnius internete kažko klausys....

2016 Kovo 21 d. 06:04

Lewis Nr kazkuris> kreipkis i Hamiltona - jis save naujuoju Senna pavadino

2016 Kovo 21 d. 16:03

1_P> asmeniskai as neturiu jokiu bedu su X, Y ar Z, net su tavim :D nors daznai nuomones prasilenkia, bet kai kada ir sarkazmas tinkamas pas visus, kai kada kazka idomaus numeta, o kas ka palaikom ir ant kiek senai aisku. o bet taciau, apie kariaujancius su vejo malunais rase kur kas seniau, nei atsirado internetas, tai vien nuo ten galima pradet dometis ko nereik daryt. f1 dabar priklauso 15min, ar ne? bet realiai niekas nepakito nuo paciu istaku, nei forumas, nei pats puslapio isdestymas, nei vizualizacija, nu niekas, apart didejanti reklamu kieki. viskas ka idejo tai susikta poll apie lenktyniu heroju, ai dar prizai uz speliones ir svajoniu komandas pabrango :) beje cia man vienam nematyt temos su jumoru apie f1? ir ji nepraejo cenzuros? asmeniskai man dzin, gali jie blokuot ta acc, ir be jo galima skaityt naujienas, nors jos daznai buna isverstos netiksliai arba paveluotos. o jei rimtai, mazu kas netingi pakurt normalu foruma apie f1, naujienas paskaitysim cia, bet normalu diskusini foruma, kur butu tiek flame skiltis, tiek technine, tiek kazkokiu naujienu ir t.t. ir pan skiltys? as zinau, kad besilankanciu ten butu. o interi cenzuruot, tai nu jau nafik, ka tu cia gali pricenzuruot, rasizma, sexizma ir kitoki izma jo, nu keiksmazodzius, o daugiau? ar cia kaip ir literaturos pamokoj, interpretacija turi parasyt, bet tavo mintys turi sutapt su mokytojo, nes kitaip tai ne 10, o 5 :D

2016 Kovo 21 d. 16:28

STFU > pakurt foruma nesunku, bet kas ji priziures ? :)

2016 Kovo 21 d. 16:56

Infusion> patys forumo dalyviai. Jei būtų galimybė reitinguoti pasisakymus, gal būtų galima padaryti, kad tam tikrą minusų skaičių surinkusį komentarą sistema trintų automatiškai? Nesu programuotojas, bet, manau, tai būtų įmanoma. Tik reali alternatyva gali priversti šio saito cenzorius susimąstyti, ar perspektyviu keliu jie eina ir kas užsakinės reklamą, kai kris lankomumas, o po naujienom bus po max 3 komentarus. Tada galės cenzorius pats su savim diskutuoti komentaruose.
Ir išvis čia įdomi ta kortelių sistema. Evbi nicku dar likus dviems savaitėms iki Australijos GP kvalifikacijos (šeštadienį) iš lempos gavau dvi korteles. Kortelės galioja dvi savaites. Galvoju, Ok, šeštadienį prieš lenktynes kortelės dings, bet jos ne tik nedingo, bet už neutralų komentarą vienas šio saito genijų įkalė raudoną, kuri galioja ir dabar, nors dviejų geltonų galiojimas jau šeštadienį turėjo baigtis.

2016 Kovo 21 d. 17:13

TeraFA, STFU ir kiti norintys > parasykit man el.pastu: [email protected] , padiskutuosim :)

2016 Kovo 21 d. 17:23

teraFA> na nemanau, kad reik ten ka programuot, yra tiesiog tu forumu jau gatavu, tereik vietos serveryje ir viskas, cia va steigejuij islaidu siek tiek, kai kas turi namie serverius, tai ten sukurti nebutu bedu, bet jei talpini kazkur tai tikrai bus saugomas ir uz jo sauguma ir nulauzimus atsakys serverine :) o siaip ka ten programuot, visokiu postu smagu paskaityti, tikrai buna uzverda idomiu diskusiju po straipsniu, bet ji dingsta, nes straipsnis nustumiamas i archyva, vien tam tas forumas ir butu idomu

2016 Kovo 21 d. 17:27

siaip realiai, jei normalus seimininkai cia, tai gali gi sutarti kad ir mygtukas butu is puslapio i foruma, bet jei jie patys nedaro, tai vargu ar nores :D

TOP naujienos

F-1.lt pulsas