„Cosworth“ negrįš į F-1 kaip nepriklausomas gamintojas (1)

„Cosworth“ negrįš į F-1 kaip nepriklausomas gamintojas
logo Sausio 12 d. 00:05, Cosworth

„Cosworth“ vykdantysis direktorius Bruce‘as Woodas pareiškė, kad britų kompanija be kito gamintojo ar rėmėjo pagalbos negrįš ateityje į F-1 kaip nepriklausomas variklių gamintojas.

Minėtoji kompanija yra viena iš kelių, kuri dalyvauja susirinkimuose ir diskusijose dėl naujo jėgainės formato, kuris būtų naudojamas „Formulėje-1“ nuo 2021 m.

„Cosworth“ neslepia, kad norėtų grįžti, bet anot B. Woodo, grįžimas būtų įmanomas tik su dar vieno  gamintojo ar didelio rėmėjo pagalba.

„Visų pirma, mes tikrai norėtume grįžti. Ne kartą žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimai, kad dalyvaujame susirinkimuose ir diskusijose dėl naujo variklio formato. Tačiau mažai tikėtina, kad matysite „Cosworth“ kaip nepriklausomą gamintoją, „Formulėje-1“. Tai mažai tikėtina dėl ekonominės situacijos“, - kalbėjo B. Woodas.

„Galėtume grįžti kartu su kitu mažu gamintoju, kuris būtų pasiruošęs įsipareigoti finansiškai. Ne paslaptis, kad technologijų lygis F-1 yra labai aukštas. Ir visa tai kainuoja itin dideles sumas pinigų. Vien sukurti energijos rekuperacijos sistemai prireiktų kelių dešimčių milijonų.“

Komentarai (1)


Klepsidra
| Sausio 12 d. 08:07
pasake tai, kas akivaizdu. lieka tik klausimas ar suveiks ta Red Bull + Cosworth + Aston Martin ideja

F-1.lt pulsas