D. Coulthardas: M. Verstappenui nugalėti Majamyje padėjo patirtis

D. Coulthardas: M. Verstappenui nugalėti Majamyje padėjo patirtis
logo Gegužės 12 d. 12:14, Red Bull Content Pool / Getty Images

Po penkių šio sezono etapų „Ferrari“ ir „Red Bull“ komandas Konstruktorių įskaitoje skiria vos 6 taškai. Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Davidas Coulthardas mano, kad esant tokiems panašiems rezultatams šiuo metu neįmanoma padaryti išvados, kuris bolidas yra greitesnis.

Davidas Coulthardas: „Nemanau, kad tarp dviejų pirmaujančių komandų šiuo metu yra didelis skirtumas. Tai tiesiog fantastika, turint galvoje dar ir tai, kad abi šios mašinos suprojektuotos ir pagamintos skirtingose šalyse. Manau, kad daugeliu atveju lenktynių baigtį nulems mokėjimas geriau kontroliuoti padangų dėvėjimąsi.

Iš vienos pusės, Sergio Perezas trasoje ne tiek daug nusileidžia ekipos partneriui, bet kartu nesugeba pademonstruoti tokio tempo, kokį rodo Maxas Verstappenas. Manau, kad galima kalbėti apie „Maxo faktorių“, bet negalima sakyti, kad „Red Bull“ bolidas yra pats greičiausias peletone“.

Komentuodamas varžybas Majamyje, D. Coulthardas galvoja, kad Verstappenas ten nugalėjo dėl didesnės patirties: „Iš trasos pasitraukus saugos automobiliui, Maxas susidūrė su milžinišku spaudimu. Po finišo viso matėme, kad tiek jis, tiek ir Charlesas Leclercas buvo pavargę ir prakaituoti. Tai byloja apie tai, kad sportininkams teko atiduoti daug jėgų, bet tai patinka sirgaliams.

Manau, kad Maxas pilotavo kaip tikras čempionas. Jei Verstappenas būtų jaunesnis ir turėtų mažiau patirties, tai Leclercas būtų jį tikrai aplenkęs“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 195
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2022 sezono taškai: 110
Komanda: Red Bull Amžius: 24 m.
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos