D. Croftas: pradėti sezoną Bahreine – protingas sprendimas

D. Croftas: pradėti sezoną Bahreine – protingas sprendimas
logo Sausio 13 d. 11:24, Toro Rosso/Getty Images

„Sky Sports“ kanalo komentatorius Davidas Croftas pakomentavo naują „Formulės-1“ tvarkaraščio versiją...

Davidas Croftas: „Pamirškite apie rudenį – aš kreipiuosi į tuos, kas dirba „Formulėje-1“ ar stebi šias varžybas. Jūs paprasčiausiai jo nepastebėsite. Po vasaros pertraukos mūsų laukia 12 GP etapų per 16 savaičių, o finalas Abu Dabyje atidėtas savaite vėliau ir įvyks gruodžio 12 d.

Naujasis sezonas išėjo nesubalansuotas – didžioji dalis lenktynių antroje metų pusėje. Nieko nuostabaus, pandemija ir toliau veikia kiekvieną valstybę. Iš „Liberty Media“ pusės būtų neprotinga planuoti ilgesnę lenktynių programą pirmoje metų pusėje.

Nesu įsitikinęs, kad šįkart mes gavome galutinę tvarkaraščio versiją. Kai kurios lenktynės ir toliau lieka su klaustuku – Monakas, Azerbaidžanas, Kanada ir Singapūras, kur reikia iš anksto statyti infrastruktūrą lenktynių savaitgaliui. Visai nebūtinai, kad jie gaus finansavimą be garantijų, kad lenktynės tikrai įvyks.

Antroji sezono pusė bus turininga tiems, kas dirba „Formulėje-1“. Bet sirgaliams svarbu, kad mes norime surengti kuo daugiau lenktynių. 2020 m. sezonas buvo unikalus tuo, kad sugebėjome suorganizuoti 17 etapų, kurių kiekvienas buvo savotiškai įdomus.

Nežinau, kodėl „Formulė-1“ iš karto nesvarstė sezono pradžios Bahreine. Gal būt tai gali įžeisti Australijos GP organizatorius, bet jie neturėjo jokių šansų surengti varžybas Alberto parke sezono pradžioje.

Pradėti sezoną Bahreine – kur kas protingiau. Ten visada vyksta įdomi kova. Bahreine labai gerai organizuota vakcinacija ir koronaviruso atvejų atsekimas. Jie kur kas geriau užtikrins komfortišką „Formulės-1“ buvimą šioje šalyje. Be to, ten įvyks ir bandymai – jie numatyti kovo 12-14 dienomis.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas