D. Hillas: „Ferrari“ reikia sugrąžinti M. Binotto

D. Hillas: „Ferrari“ reikia sugrąžinti M. Binotto
logo 2023 Gegužės 23 d. 20:17, Ferrari

Mattia Binotto iš „Ferrari“ išėjo 2022 metų pabaigoje – nežiūrint į tai, kad komanda jam vadovaujant praleido vieną geriausių sezonų per pastaruosius metus, finišavusi antra abejose pasaulio čempionato įskaitose, bet kompanijos didieji bosai parodė M. Binotto į duris ir į jo vietą pasamdė Fredericą Vasseurą.

Tačiau naujasis sezonas italų komandai prasidėjo nesulyginamai blogiau – per penkis įvykusius etapus jie tik vieną kartą užlipo ant podiumo (trečioji C. Leclerco vieta Baku), o Konstruktorių įskaitoje „Ferrari“ apskritai yra tik ketvirtoje vietoje.

Tuo tarpu apie Binotto, kuris šiuo metų yra priverstinėse atostogose, įvairiausi gandai skamba iš įvairiausių komandų pusių – jo inžinieriaus ir vadybininko patirtis tikrai bus reikalinga F-1 serviso juostoje.

Kai kas mano, kad Mattia pereis į „Audi“, kiti jo būsimą darbą mato „Alpine“ sudėtyje. Tačiau 1996 metų pasaulio čempiono Damono Hillo nuomone, „Ferrari“ jau dabar turi paskubėti ir pabandyti Binotto susigrąžinti į Maranelo komandą.

„Visų pirma, jis yra labai stiprus techniniuose klausimuose, - sakė 62 metų britas. - Be to, pačiai komandai Mattia yra labai svarbi kolektyvo dalis.

Mattia yra be galo talentingas ir protingas ir labai būčiau patenkintas, jei jis sugrįžtų ir būtų atsakingas už bolido konstravimą. Tiesa, aš nežinau, ar tai atitiktų „Ferrari“ korporatyvinę politiką.

Būti komandos vadovu – yra viena. Yra tokių specialistų, kurie labai stiprūs šiame vaidmenyje. Bet taip pat kažkam reikia derėtis dėl pinigų, dėl taktikos ir marketingo. Šie komponentai nėra svarbiausi, bet daugumai jie nepatinka.

Mane nustebino tai, kad „Ferrari“ nepanoro palikti Binotto, kaip pakvietė F. Vasseurą. Juk Fredas apie lenktynes žino praktiškai viską“.

Po to, kai Binotto išėjo iš „Ferrari“, komandą paliko ir lenktynių direktorius Laurentas Mekies bei vyr. konstruktorius Davidas Sanchesas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0