D. Hillas: L. Hamiltonui patinka būti medžiotoju

D. Hillas: L. Hamiltonui patinka būti medžiotoju
logo 2021 Lapkričio 25 d. 18:27, Getty Images

Di pergalės paeiliui leido Lewisui Hamiltonui sumažinti atsilikimą nuo šio sezono lyderio Maxo Verstappeno nuo 21 taško iki 8-ių. Jei britas laimės su artimiausius etapus, tai jis garantuos sau pasaulio čempiono titulą nepriklausomai nuo varžovo rezultatų.

Analizuodamas kovą dėl čempiono titulo tinklalaidėje „F1 Nation“, „Formulės-1“ 1996 m. pasaulio čempionas Damonas Hillas pažymėjo, kad toks įvykių vystymasis yra labiau naudingas Lewisui.

„Jam juk prie širdies būti medžiotoju, tiesa? -sakė D. Hillas. - Jam patinka daryti tai, ką jis daro dabar – medžioti varžovus.

Lewisas turi galimybę likviduoti atsilikimą, bet matematiškai įmanoma ir baigtis, kurioje nugalėtų Maxas Verstappenas. Prie tam tikrų sąlygų olandas tai gali padaryti dar Saudo Arabijoje“.

Norint, kad Lewisas pralaimėtų kovą pirma laiko, jis turi finišuoti ne aukščiau nei šeštoji vieta – bet D. Hillas netiki tokia tikimybe.

„Kada paskutinį kartą jis atvažiavo šeštas? - klausė Hillas. - Greičio pranašumas šiuo metu yra ryškiai „Mercedes“ pusėje, taip pat neverta pamiršti jų naujojo motoro. Toto Wolffas pasakė, kad Lewisui dabar sugrąžins patį „kiečiausią“.

Hamiltonui pakeitė vidaus degimo variklį prie etapą Brazilijoje, po to jis dvejose lenktynėse atkovojo net 24 pozicijas. Taigi, pirmąjį gruodžio savaitgalį Džidoje šį motorą sugrąžins Lewiso mašinai.

Hillas tęsė toliau: „Pirmą kartą nuo 2016 m. viskas spręsis dviejuose paskutiniuose etapuose. Seniai nebuvo to, kai buvo galima pasakyti: „Jei su vienu pretendentu kas nors atsitiks, tai titulas atiteks kitam“.

Damonas Hillas pažymėjo, kad pastaruoju metu abu pretendentai nelabai emocionaliai džiaugiasi pergalėmis atskiruose etapuose, suprasdami, kad pagrindinis mūšis dar nebaigtas.

„Lewisas kontroliuoja emocijas kaip ir Maxas,- kalbėjo Hillas. - Laikas džiaugtis dar neatėjo, įtampa yra labai didelė. Finišas vis arčiau ir situacija yra itin neapibrėžta. Niekas nežino, kaip viskas užsibaigs“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2024 sezono taškai: 7
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472