D. Hillas: neaišku, ar D. Ricciardo susigrąžins buvusį greitį

D. Hillas: neaišku, ar D. Ricciardo susigrąžins buvusį greitį
logo 2022 Rugsėjo 19 d. 18:27, McLaren F1

Atrodo, kad šis sezonas yra pats nesėkmingiausias Danielio Ricciardo karjeroje ir didelė tikimybė, kad besišypsantis australas nelenktyniaus „Formulėje-1“ kitais metais. „McLaren“ komandoje jį pakeis Oscaras Piastri ir nors dar kelios vietos kitam sezonui komandose dar yra likusios, Ricciardo nepatenka į pagrindinių kandidatų į laisvas vietas sąrašą.

Kalbama, kad Danielis praleis kitą sezoną ir taps „Mercedes“ atsarginiu pilotu, tikėdamasis, kad 2024 metais atsiras kai kurių įdomių pasiūlymų pagrindinio lenktynininko karjerai pratęsti.

Per 16 šio sezono etapų Ricciardo uždirbo tik 19 taškų ir užima 14-tą vietą asmeninėje įskaitoje, tuo tarpu kai jo komandos partneris Lando Norrisas turi 88 taškus ir pasaulio čempionate yra septintas.

Atsilikimas yra labai didelis ir visos „Formulės-1“ komandos užduoda klausimą, ar neprarado Ricciardo savo turėto greičio? Bent jau taip mano buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas, 1996 m. pasaulio čempionas Damonas Hillas.

„Danielis yra labai populiari figūra mūsų sporte, jis visada spinduliuoja linksmybėmis, nuolat šypsosi ir pan., bet dabar viskas vyksta ne taip, kaip turėtų, - sakė D. Hillas. - Esmė ne tik jo greityje „McLaren“, bet ir tame, kokią taktiką jis pasirinko, norėdamas atsidurti prie konkurencingo bolido vairo.

Aišku, kad jis padarė kažkokių klaidų ir belieka tik tikėtis, kad jis sudomins kitas komandas ir mes jį dar pamatysime tarp lyderių. Jei jis taps atsarginiu pilotu, tai, mano galva, tame irgi bus tam tikros logikos.

Mažų mažiausiai, jis galės bendradarbiauti su „top“ komanda, net jei jis ir bus ant atsarginių suolelio laukdamas savo galimybės. Jis turės priėjimą prie informacijos ir teoriškai vėliau galėtų būti naudingas kuriai nors kitai komandai.

Bet visų komandų visi vadovai žvelgs į jį ir galvos: „Kur pradingo jo greitis? Ar susigrąžins jis jį?“

Tai svarbiausias klausimas, į kurį atsakymo mes nežinome“.

Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2023 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 33 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066