D. Kvyatas: esu labai patenkintas praėjusiu sezonu

D. Kvyatas: esu labai patenkintas praėjusiu sezonu
logo 2019 Gruodžio 10 d. 14:30, Pexels

Prieš praėjusį sezoną po metų pertraukos į „Formulę-1“ sugrįžęs rusas Daniilas Kvyatas su „Toro Rosso“ bolidu asmeninėje įskaitoje užėmė 13 vietą, o Vokietijos GP lenktynėse sugebėjo finišuoti trečias ir užlipo ant podiumo.

Pats lenktynininkas, apžvelgdamas praėjusį sezoną, teigė, kad tai buvo vieni geriausių metų jo karjeroje.

„Jei atvirai, esu labai patenkintas praėjusiu sezonu. Galiu sakyti, kad tai buvo vieni geriausių mano metų „Formulėje-1“, todėl esu be galo laimingas.

Kai kurios lenktynės mums buvo sėkmingos, kai kurios - ne, tačiau tai yra normalu komandoms, kurios kovoja rikiuotės viduryje, kur net menkiausia smulkmena gali reikšti itin daug. Toks jau yra šis sportas.

Manau, kad šÄ¯ sezoną buvau geresnis lenktynininkas nei tada, kuomet paskutinį kartą teko lenktyniauti „Formulės-1“ čempionate“, - bendraudamas su oficialia F-1 svetaine kalbėjo D. Kvyatas.

Sėkmingas ruso pasirodymas garantavo jam vietą komandoje ir kitam sezonui, o pats lenktynininkas teigė, kad šie metai „Toro Rosso“ ekipai buvo labai geri.

„Akivaizdu, kad šie metai buvo labai geri „Toro Rosso“ komandai. GalbÅ«t, net geriausi per visą komandos istoriją. Džiaugiuosi, kad turėjau progą bÅ«ti šio proceso dalimi.

Manau, kad komanda visose lenktynėse puikiai atliko savo darbą. Nuo pat sezono pradžios gana stabiliai rinkome taškus. Kartais nebÅ«davome tokie greiti, tačiau tinkama strategija padėdavo rinkti taškus. Manau, kad tai bus puiki paspirtis kitam sezonui“, - pridėjo D. Kvyatas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218