D. Mateschitzas: pusė komandų nori S. Vettelio (25)

D. Mateschitzas: pusė komandų nori S. Vettelio
logo 2008 Spalio 06 d. 08:48, GEPA pictures
„Red Bull“ kompanijos įkūrėjas ir dviejų F-1 ekipų savininkas Dietrichas Mateschitzas teigia, kad kas antra ekipa „Formulėje-1“ nori savo gretose matyti „Toro Rosso“ pilotą Sebastianą Vettelį.
Vettelis tapo jauniausiuoju „pole“ pozicijos laimėtoju bei lenktynių nugalėtoju istorijoje po savo puikaus pasirodymo Monzoje (Italija).
Mateschitzo teigimu „Red Bull“ ekipa, kurioje 2009 m. Lenktyniaus jaunasis vokietis privalės parūpinti jam pajėgų bolidą, kitaip išlaikyti Vettelio nepavyks.
„Pusė rikiuotės jo pageidauja. Tačiau Sebastianas neturi jokių minčių pasitraukti iš „Red Bull“, kaip neturiu ir aš. Jis mūsų šeimos narys“, - kalbėjo D. Mateschitzas interviu leidiniui „Salzburger Nachrichten“ metu.
„Būtume nusivylę, jei jis pageidautų pereiti į ktią ekipą. Tačiau jis iškovojo teisę geriausiems automobiliams rikiuotėje, tad mes privalome parūpinti jam tokį „Red Bull“ komandoje kitame sezone.“
Taip pat „Red Bull“ savininkas mano, kad kitų metu komandos bolidas bus itin pajėgus.
„Taip. Tai bus visiškai naujas automobilis, o Adrianas (Newey – red. past.) yra garantija, kad tikimybė šiam automobiliui kovoti top-klasėje yra labai aukšta“, - komentavo Dietrichas.
Šiuo metu S. Vettelis turi 27 taškus ir užima 8 pozicija pilotų įskaitoje.

Komentarai (25)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
rimsveta
| 10/07 22:12 Atsakyti
Galetu si klausima iskelti Apklausoje ir taptu tuojau aisku.
lukasab
| 10/07 16:33 Atsakyti
tai kas dabar jo nenores? po pergales ir sekmingo vaziavimo si sezona :D
roxaz
| 10/07 10:42 Atsakyti
Viens, du, trys. Testas.
Toxa
| 10/07 08:37 Atsakyti
Dytrichas bando sukurt sioki toki spaudima Sebastianui, kad tik tas nepabegtu. Kur gi jau, ivyks matote stebuklas ir opa - Toro Rosso turi geriausia bolida! Nu kad tiktai ne...
tribeca
| 10/07 07:54 Atsakyti
Puse komandu nori Dietricho Mateschitzo :)
Mortux
| 10/06 20:37 Atsakyti
koja>>> Šiurpas perėjo pagalvojus apie tokią komandą:o Negąsdink!:D
Jei kas antra komanda, tai man kažkaip gaunas kad arba Ferrari, arba McLaren. Bet nei vieni, nei kiti kažkaip nepanašu kad nori Vettelio:) Tai gal ta pusė būtų apatinė, Konstruktorių lentelę padalinus pusiau 1-5 6-10:D
*fisco*
| 10/06 16:51 Atsakyti
kas antra komanda?... Ferrari turi nesudeguse zvagzde Kimi, Mclaren planeta sukasi apie juodaja saule Hamiltona, Flaviojo turejo gyvenime daug moteru, bet viena tikra meile - Fernando, RedBull Jo nenori (jau turi), Force India problemos technikoje, o ne pilotuose... Taip! Kas antra komanda :D
loko
| 10/06 16:35 Atsakyti
tomass2 > BMW ir Sabastian Vetellis turi kazkokia paslaptinga draugyste tarp pusavije :)
tukas21
| 10/06 16:15 Atsakyti
koja>> Geras, vat cia tai tandemas butu!!!!
dr._Lauda
| 10/06 15:53 Atsakyti
kovalainen> kazkaip abejoju. vettelis karjeros siekia klasikiniu budu - nuo silpnu ekipu kyla link stipresniu (taip buvo su schumacheriu, hakkinenu ar tuo paciu alonzo), yra laiko subresti. o va kai iskart sedi i konkurencinga bolida, galinti kovot del pergaliu tai jau antrajamne sezone pardedi jaustis "geresniu uz senna" :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas