D. Ricciardo mielai atsisakytų treniruočių (4)

D. Ricciardo mielai atsisakytų treniruočių
logo 2018 Liepos 26 d. 01:06, Red Bull Content Pool / Getty Images

Kalbėdamas apie galimus F-1 lenktynių savaitgalio formato pokyčius „Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo teigė, kad mielai atsisakytų laisvųjų treniruočių ir paliktų tik kvalifikaciją bei lenktynes.

Dabartinį lenktynių savaitgalio formatą sudaro dvi penktadienio treniruotės, kurių trukmė 90 min. Po to šeštadienį vyksta 60 min. treniruotės ir kvalifikacija. O sekmadienį svarbiausi važiavimai - lenktynės.

Čempionato vadovai praeityje ne kartą svarstė įvairius galimus pokyčius. Tuo tarpu D. Ricciardo siūlo visiškai atsisakyti treniruočių.

„Aš mielai atsisakyčiau treniruočių. Palikčiau tik kvalifikaciją ir lenktynes. Kvalifikaciją vyktų šeštadienio ryte, po to lenktynės. O dar vienos lenktynės vyktų sekmadienį. Mažiau tų nesąmoningų ratų, daugiau rimtų dalykų“, - sakė D. Ricciardo.

„Noriu, kad tai būtų rimta. F-1 nebėra tokia, kokia buvo anksčiau. Tad reiktų atsargiai vertinti dviejų lenktynių formatą. Bet man patinka lenktyniauti. Man nepatinka treniruotės. Tad būtų daug maloniau, jei per metus įvyktų daugiau lenktynių ir mažiau treniruočių.“

Paklaustas, kuris variantas jam priimtinesnis, 16 ar 23 lenktynės per metus, D. Ricciardo juokavo.

„Priklauso nuo to ar tie kiti savaitgaliai būtų skirti atostogoms ar marketingui. Jei marketingui, tada pasirinkčiau 23 lenktynes per metus. Jei atostogoms, tokiu atveju 16 lenktynių.“


Komentarai (4)
Lexxus
| 07/26 21:41 Atsakyti
Visi nori, kaip anksčiau.. kaip prie ruso, kaip jauni buvo, dar kažko - viskas, taip nebebus..
Grengas
| 07/26 09:22 Atsakyti
Na, įdomu būtų be treniruočių, kai per kvalifikaciją komandos bandytų reguliuoti bolidus.
Micius
| 07/26 08:30 Atsakyti
Dviejų lenktynių tikrai nereikėtų... O dėl treniruočių, tai naujokams juk labai reikia.
LewisDNF
| 07/26 01:10 Atsakyti
Kažko dažnai gest pradėjo po paskelbimo apie Honda kitamet :DDDD
×

TOP naujienos