D. Ricciardo: Monake galime pasipriešinti „Mercedes“ (4)

D. Ricciardo: Monake galime pasipriešinti „Mercedes“
logo 2014 Gegužės 22 d. 20:50, Getty Images
Danielis Ricciardo mano, kad jis ir jo atstovaujama „Red Bull“ komanda šį savaitgalį Monake vyksiančiose lenktynėse galės rimčiau pasipriešinti čempionato lyderei „Mercedes“.
Australas šiandien vykusioje pirmoje treniruotėje, kai trasos danga buvo sausa, nuo geriausią rezultatą užfiksavusio Lewiso Hamiltono atsiliko mažiau nei 0,3 sek.
D. Ricciardo mano, jog gerai pasirodžius kvalifikacijoje „Red Bull“ galės mesti rimtą iššūkį „Mercedes“ ekipai.
„Ryte viskas klostėsi gerai“, – pasakojo D. Ricciardo.
„Vis dar anksti, bet mes visai nedaug atsiliekame nuo „Mercedes“. Atlikus tam tikrus pakeitimus ir gerai pasirodžius šeštadienį, lenktynėse galime priversti juos kaip reikiant paplušėti.“
D. Ricciardo vilčių rimčiau pasipriešinti čempionato lyderiams suteikia tai, jog Sidabrinės strėlės šiandien vykusiose treniruotėse neturėjo didelės persvaros prieš varžovus.
„Manau, kad daugiausiai šansų įveikti „Mercedes“ turime būtent čia. Kol kas nei viename iš trasos sektorių jie neturi didelės persvaros prieš varžovus. Jei viską atliksime gerai, galėsime rimčiau jiems pasipriešinti šeštadienį.“
Kitas „Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis nebuvo nusiteikęs taip optimistiškai kaip australas, tačiau pasidžiaugė komandos pademonstruota forma ir tempu šios dienos treniruotėse.
„Mercedes“ išlieka favoritė“, – sakė S. Vettelis.
„Šį rytą jie buvo greiti. Šeštadieniais jie dažniausiai pagreitėja. Tą tikimės padaryti ir mes. Potencialiai čia esame arčiau jų. Tačiau dabar visai tai yra tik spėlionės. Vienintelis privalumas čia yra tas, jog šioje trasoje nėra ilgų tiesiųjų. Tad palaukime ir pamatysime kaip viskas bus.“


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
pranciskus85
| 05/23 08:26 Atsakyti
Nezinau, ar jūs žiūrit kad tik žiūrėt ir nieko nematot, ar nežiūrit laisvų trenituočių: Mersai ryte akivaizdžiai vienam sektoriui paspausdavo - kitam atleisdavo. Taigi realaus greičio tikrai neparodė. Dėl to ir tos +0,2 tik buvo. Kitas dalykas - nėra ko draskytis, naujas esfaltas vos ne pusė trasos - tikrai, manau, nebuvo noro spaust, rizikuot ir galbūt papilt bolida jau ketvirtadienį. Šeštadienį tikrai bus daugiau nei +0,2.
ZaZiuS
| 05/22 22:34 Atsakyti
Respectas Danieliui, kuo toliau tuo labiau jis man imponuoja, žmogus sako, kad yra šansų kovot su Mersais ir didelės persvaros bent jau monake neturi, o straipsnyje šiek tiek anksčiau ,,šampinjonas" verkia, kad mersai dominuoja su nerealia persvara - kaip to neturėjo niekas anskčiau :):):)
žiūrovas f-1
| 05/22 22:29 Atsakyti
Pasipriesinti "Mercedes" ekipai Monake gali ir kitos ekipos, ne tik "Red Bull", bet klausimas ar pavyks?
Bimbiris
| 05/22 22:14 Atsakyti
oho kokios izvalgos..
×

TOP naujienos