D. Ricciardo: „Red Bull“ ekipoje kovočiau su S. Vetteliu

D. Ricciardo: „Red Bull“ ekipoje kovočiau su S. Vetteliu
logo 2013 Rugpjūčio 31 d. 20:30, Toro Rosso/Getty Images
„Toro Rosso“ komandos pilotas Danielis Ricciardo įsitikinęs, jog kitais metais perėjęs į „Red Bull“ galėtų apsunkinti gyvenimą Sebastianui Vetteliui.
Markui Webberiui paskelbus apie pasitraukimą iš F-1, D. Ricciardo tapo vienu iš pagrindinių kandidatų „Red Bull“ ekipoje pakeisti australą.
Nors minėtosios ekipos vadovas Christinas Horneris paneigė, jog sutartis su jaunuoju sportininku jau pasirašyta, pats D. Ricciardo neslepia norintis atsidurti vienoje stipriausių F-1 ekipų ir įrodyti, jog gali varžytis su geriausias čempionato lenktynininkais.
„Kol sutartis nepasirašyta neturiu dėl ko džiūgauti. Jei to nenutiks, tikrai nenusižudysiu“, – duodamas interviu britų „Daily Telegraph“ sakė D. Ricciardo.
„Manau, jog man suteikus galimybę atstovauti vienai ekipai kartu su Vetteliu, jam tikrai nebūtų lengva. Tikrai norėčiau, jog man būtų suteikta proga tam, kad galėčiau įrodyti, jog turiu tai ko reikia, kad galiu kovoti su stipriausiais. Jei to padaryti nepavyks, galėsiu bent pasakyti, kad bandžiau. Tačiau aš tikiu, kad galiu.“
Nors „Red Bull“ vadovai visada teigia, jog abiems savo pilotams sudaro vienodas sąlygas varžytis, daugelis S. Vettelį mato kaip komandos pilotą Nr. 1. D. Ricciardo teigimu, jis dėl to per daug galvos nesuka.
„Aš žinau tiek pat kiek ir jūs. Šiemet Malaizija, prieš porą metų – Silverstounas. Tačiau man tai nerimo nekelia. Kiek man žinoma, komandai yra svarbi lygybė.“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas