D. Ricciardo: šį savaitgalį galime galvoti tik apie 5, 6 vietas (8)

D. Ricciardo: šį savaitgalį galime galvoti tik apie 5, 6 vietas
logo 2017 Balandžio 28 d. 23:42, Getty Images / Red Bull Content Pool

Danielis Ricciardo mano, kad jo atstovaujama „Red Bull“ ekipa šį savaitgalį Rusijoje bus nepajėgi rimčiau pasipriešinti „Ferrari“ ir „Mercedes“ atstovams, tad gali galvoti tik apie kovą dėl 5, 6 vietų.

Abu minėtosios „Red Bull“ komandos pilotai antrosiose F-1 treniruotėse Sočyje užėmė penktą ir šeštą vietas. Maxas Verstappenas nuo geriausią rezultatą užfiksavusio Sebastiano Vettelio atsiliko 1,4 sek. D. Ricciardo buvo lėtesnis dar 0,3 sek. Australo teigimu, apie kovą dėl prizinių vietų šį savaitgalį „Red Bull“ gali tik pasvajoti.

„Stengiamės išspausti viską iš turimo paketo. Bet šį savaitgalį mes daug nesitikime. Sieksime patekti į greičiausiųjų penketuką. Sakydamas tai, turiu omenyje, jog stengsimės būti pirmi po „Ferrari“ ir „Mercedes“, - teigė D. Ricciardo.

„Taip, mes galime važiuoti greičiau. Bet kalbant apie pozicijas, penkta, šešta vietos yra geriausia ką mes galime pasiekti šį savaitgalį. „Ferrari“ ir „Mercedes“ yra tiesiog per greitos.“


Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
sparcis
| 04/29 22:53 Atsakyti
Norge > free land > Abiems pilnai pritariu . Tikrai nesitikejo tokios grazos :) , kai pries tai vien Renault kaltino del blogu rezultatu , o va ziurek tuoj ir Renault gamykline prasaus pro juos :) .
free land
| 04/29 17:54 Atsakyti
Norge>> būna tų dienų lyg tyčia...:)
svecias787
| 04/29 16:24 Atsakyti
free land- pritariu 100% :)))
protobokstas
| 04/29 13:41 Atsakyti
antakiniai kamputyje į kumštuką kūkčioja, prisikalbėjo, kad buliai tuoj privys ir aplenks ferrus, o jeigu ferrai laimėtų konstruktorių taurę, antakiniai vorele ant tilto išsirikiuotų, nepakeltų jie tokios žinios :D
free land
| 04/29 13:20 Atsakyti
Norge>> nu jo,aerodinamikos genijai ir dviejų geriausiu pilotų turėtojai dabar apsitaškė tuo pačiu š... kuriuo renukus drabstė:)))
Rimvydas Rozenas
| 04/29 10:23 Atsakyti
Nu ar da nepabodo apie tuos hondos kranelius triest,ar jau visai tušti ant tiek?nei juokinga nei šmaikštu.kaškas turi rimtu problemu su galvom-tai:aldoniai,gondiniai,sumofilai,pirštai,verksniai,sintetiniai,kraneliu sukiotojai-*** kokiu reta
svecias787
| 04/29 08:32 Atsakyti
FIA paskelbe varikliu pajegumo rezultatus pagal pirmus 3 etapus, kurie skaiciuoti pagal metus laiko isdirbineta metodika ir pasirasyta ir suderinta su visais varikliu gamintojais. Ir isvados, kad kolkas imant rata Barselonos trasoje visi trys varikliai telpa i 0.3s galingumo skirtuma, o daugiau atsilieka tik honda. Tai red bull is karto nepatenkinti purkstatut pradejo, nes gavo kaip slapiu skuduru per veida :)
Black_Death
| 04/28 23:54 Atsakyti
optimistas tas Riccardo, arba jis paprasčiausiai užmiršo, kad Hondos atsuks kranelius, tai Mercedes ir Ferrari bus pirmi tik po piloto su 1 antakiu. Tai RedBuliams pasiseks jie gali buti tik 6-7 :DD
×

TOP naujienos