D. Richardsas: tikiuosi, viskas sėkmingai užsibaigs iki lenktynių Silverstoune

D. Richardsas: tikiuosi, viskas sėkmingai užsibaigs iki lenktynių Silverstoune
logo 2019 Liepos 08 d. 13:26, McLaren

Atsirado viltis, jog greitai bus išspręsta Didžiosios Britanijos GP etapo organizavimo Silverstoune problema: „Motorsport UK“ nacionalinės automobilių sporto federacijos pirmininkas Davidas Richardsas pareiškė, kad besiderančioms pusėms pavyko pasiekti susitarimo baziniais finansavimo klausimais.

Britų „Daily Mail“ rašo, galima tikėtis, kad dar šią savaitę, t.y. iki „Formulės-1“ lenktynių Silverstoune, kurios įvyks artimiausią sekmadienį, bus paskelbta apie Didžiosios Britanijos GP etapo rengimo  nuo 2020 metų Silverstoune kontrakto pratęsimą.

„Esminiais klausimais, susijusiais su finansine puse, yra pasiektas susitarimas, - sakė D. Richardsas. – Beliko susitarti tik dėl detalių ir esu įsitikinęs, kad greitai tai bus padaryta. Esu labai pozityviai nusitekęs ir tikiuosi, kad viskas užsibaigs dar iki GP etapo pradžios“.

Pažangos derantis su „Liberty Media“ pavyko pasiekti po to, kai prie derybų prisijungė Didžiosios Britanijos parlamento grupė „Formulės-1“ klausimais, kuri praėjusią savaitę susitiko su F-1 vykdomuoju direktoriumi Chase‘u Carey.

Kol kas nėra pranešama, ar FOM nusileido, ar britų pusė vis dėlto sutiko su finansinėmis sąlygomis, kurias autodromo savininkai iki šiol laikė nepriimtinomis. Gali būti, jog papildomu faktoriumi, privertusiu juos tapti sukalbamesniais, tapo „Liberty Media“ susidomėjimas ateityje rengti miesto lenktynes Londono gatvėmis.

„Aš negalėjau palaikyti jų idėjos organizuoti lenktynes Londone ar jo priemiesčiuose, kai egzistuoja Silverstounas, viena iš geriausių pasaulio trasų, - komentavo D. Richardsas.

Šį klasikinį autodromą iš tiesų labai myli ir lenktynininkai, ir komandos, ir sirgaliai. Be to, geografiškai jis yra teritorijoje, kurioje įsikūrusios septynios iš dešimties „Formulės-1“ komandos, kurioje veikia dauguma britų automobilių sporto srities bendrovių, turinčių apie 2 mlrd. svarų sterlingų apyvartą ir duodančių darbo daugiau kaip 40 tūkst. specialistų.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778