Dakaras. J. I. Cornejo greičiausias tarp motociklininkų, A. van Beverenas tapo lyderiu

logo 2022 Sausio 09 d. 13:06, A.S.O. / F. Gooden / DPPI

Po poilsio dienos surengtame septintame Dakaro ralio greičio ruože geriausią rezultatą tarp motociklininkų užfiksavo „Honda“ atstovas Jose Ignacio Cornejo, tuo tarpu „Yamaha“ lenktynininkas  Adrienas van Beverenas tapo nauju klasės lyderiu.

Prancūzas prieš poilsio dieną buvo ketvirtas bendroje įskaitoje, bet šiandien pasinaudojo tuo, kad Samas Sunderlandas ir Matthiasas Walkneris greičio ruože prarado apie 20 min. „Yamaha“ atstovui vieną poziciją padovanojo „Gas Gas“ atstovas Danielis Sandersas, kuris krito nuo motociklo nepasiekęs greičio ruožo starto ir atsidūrė ligoninėje.

Nors ir tapo klasės lyderiu, A. van Beverenas šiandien nebuvo greičiausias. Prancūzas užfiksavo tik dešimtą rezultatą, nuo greičio ruožo nugalėtojo J. I. Cornejo atsilikęs 12 min.

Praėjusių metų Dakaro ralio nugalėtojas Kevinas Benavidesas šiandien finišavo antras, nuo dienos lyderio atsilikęs vos 44 sek. Sportininkas bendroje įskaitoje iš aštuntos vietos pakilo į trečią ir nuo A. van Bevereno atsilieka 5 min. ir 23 sek. „Honda“ lenktynininkui tik 11 sek. trūksta iki antrą vietą užimančio M. Walknerio.

Nepaisant penktame greičio ruože patirtos peties traumos, „Honda“ atstovas Joan Barreda Bortas šiandien užfiksavo trečią rezultatą ir bendroje įskaitoje pakilo į septintą vietą.

Greičio ruožo finišą jau pasiekė ir lietuvis Arūnas Gelažninkas. Jis kol kas klasifikuojamas 33-ias.