Dakaras. N. Al-Attiyah užtikrintai artėja prie pergalės, V. Žala susidūrė su problemomis (3)

Dakaras. N. Al-Attiyah užtikrintai artėja prie pergalės, V. Žala susidūrė su problemomis
logo Sausio 13 d. 15:45, ASO/Charly Lopez

Dakaro ralyje ketvirtadienį vyko jau 11-asis greičio ruožas.

Šiandien trasoje greičiausias buvo Carlosas Sainzas, už savo nugaros palikęs Lucio Alvarezą ir Mattiasą Ekstromą.

Ralio lyderis Nasseras Al-Attiyah toliau užtikrintai artėja prie pergalės ir nors šiandien užėmė tik septintąją vietą, lyderiui pralaimėjęs beveik septynias minutes, katarietis bendroje įskaitoje prieš Sebastianą Loebą turi 33 min. ir 19 sek. pranašumą.

Tarp lietuvių šiandien greičiausias buvo Antanas Juknevičius, užėmęs 36-ąją vietą.

Su sunkumais 11-ajame greičio ruože susidūrė Vaidotas Žala, kuriam teko stoti remontuoti automobilį. Lietuvis lyderiui šiandien pralaimėjo beveik valandą, tačiau bendroje įskaitoje išlaikė 11-ąją vietą.


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kart
IP: ff4c1cb | 01/13 17:40 Atsakyti
bitininkas
01/13 15:58

Ir vėl tas X-Raid - "tai viskas čia gerai, klibėjimas normose...". Nesuprantu, ar ten toks kontraktas, jog Žalos mechanikai žodžio neturi... Bent Paulo gerai dirba, bent jo X-Raid'as "nelaužo" :D

Įtaria tiesiog, kad guma suplyšo, ko pasekoje ištaškė tepalą ir užklynijo. Su naujo pusašio guma sakė, kad irgi tas pats atsitiko.
kart
IP: ff4c1cb | 01/13 17:09 Atsakyti
Baciuška sakė, kad lenkai pradėjo žaisti žaidimukus. Domzala jį apsilenkė ir pradėjo stabdyti, tada Rokas jį aplenkęs prieš kopas užstabdė ir anas kalęs į subinę strigo :D Ne ant to užsirovė bičas :))

Gaila tik, kad nuo Goczalo prasileido 6min. Būtų į trečią vietą pakilęs. Blogiausiu atveju būtų daugiau turėjęs šansų dar rytoj pakovoti dėl tos trečios. Dabar reikia atlošti 5min.

Dar šansas užlipti ant podiumo, jeigu lyderiai perspaus, nes pirmą ir antrą vietas skiria vos 1:41min. Faktas, rytoj pilna tapkę anie spaus.
bitininkas
IP: 6ae0dba | 01/13 15:58 Atsakyti
Ir vėl tas X-Raid - "tai viskas čia gerai, klibėjimas normose...". Nesuprantu, ar ten toks kontraktas, jog Žalos mechanikai žodžio neturi... Bent Paulo gerai dirba, bent jo X-Raid'as "nelaužo" :D
×

TOP naujienos